Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért figyel? (néz)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért figyel? (néz)

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés elég konkrét,de van egy srác, akin egyszerűen nem tudok kiigazodni. Leírom a "rövid" történetet. Van (vagy volt)egy fiú az osztályomba,akibe szerelmes vagyok vagy voltam. Ezt én sem tudom már eldönteni. 6 hónapig tartott és 6 hónapig tartottam titkon, de persze a barátaim tudtak róla,de ők sem mondták el senkinek. Aztán rávettem magam, hogy mégis elmondjam neki. Nem bírtam tovább. Üzenetben beszéltem vele erről. Nem is azért,mert nem volt merszem személyesen elmondani neki csak muszáj volt. 2x beszéltem vele az érzéseimről,de mind a kétszer "nem-et" mondott,de elég korrekten. Már lezártuk ezt az egészet csak egy dolog van, amit nem értek. Az pedig az, hogy néz. Nem tudom, hogy miért. Esetleg, azért, mert nincs tisztában az érzéseivel? Vagy már nem tud mit kezdeni a helyzettel? Ezt senki sem tudja, de szerintem még ő sem, de ha esetleg van ötletetek,akkor légyszíves írjátok le. Előre is köszönöm!
2017. máj. 10. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne képzelj bele semmit. Személyes tapasztalat, hogy én is "nézem" azokat a srácokat akikbe egyáltalán nem vagyok szerelmes, meg lepattintottam őket stb. Azt nem tudom miért, ez ilyen hülye reflex, hogy valamiért ott tartja a szemem. Magamnak azzal magyarázom, hogy mivel én utálom elküldeni a fiúkat ezért sajnálatból figyelem őt/őket :D
2017. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem valami baj lehet otthon, például a szülei nem emgedik a párkapcsolatott mert a tanulmányaira kell koncentrálni. Sajnos nem tudok segíteni. Tegyél ki egy kérdést, hogy mit kéne csinálnod, hátha más tud valami okosat is mondani! ;)
2017. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen valószínű,hogy itt a szülők is közre játszanak.
2017. máj. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!