Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de nem érzem magam szerelmesnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van ez? Esetleg később esek szerelmbe?

2017. máj. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A kettő kizárja egymást? Nem hinném...
2017. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha tetszik, szerintem később szerelmes leszel.

Én pl fülig bele vagyok zúgva egy srácba kis híján 1 éve, akit előtte eléggé lenéztem, nem tetszett külsőre meg semmi. Aztán tavaly viszonylag rendszeresen együtt készültünk fel a versenyeinkre, és a mosolya, és az imádnivaló mutáló hangocskája, meg a szép barna szeme annyira elvarázsolt, hogy a mai napig nagyon bejön nekem, csak nem merem elmondani neki. 15/l

2017. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorline válasza:
Persze hogy nem vagy szerelmes belé még ha még nem vagytok együtt. Sosem tudsz szerelmes lenni abba akit nem is ismersz eléggé. Ha majd összejöttök akkor fogod érezni hogy szereted, mert megismered a dolgait , a szokásait stb.
2017. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!