Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire probléma, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma, hogy megtetszett egy kb 10 centivel alacsonyabb fiú? Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Még csak nemrég ismertem meg baráti társaság révén. Kiszúrtam már elsőre mert nagyon helyes, és amióta megismertem jobban csak mégbiztosabb vagyok benne, hogy nagyon tetszik nekem. Olyan jó vele lenni olyan jófej vicces és kedves. Nagyon magabiztos is :) Én inkább csöndesebb típus vagyok vagyis nagy társaságba inkább csak hallgatok, de amikor kettesbe vagyunk olyan jól el tudunk beszélgetni.

Csak én sajnos elég magas 180 centi vagyok, modellkedem is ő meg szerintem olyan 10 centivel alacsonyabb lehet nálam. Először furcsa volt de rájöttem, hogy engem igazából nem zavar. De lehet, hogy őt zavarná és nemtudom, hogy deríthetném ki. Nem tudom eldönteni tetszek e neki mert mindenkivel kedves. Azt már megfigyeltem, hogy néha pipiskedik ha mellette vagyok de ezt sok fiú csinálja :D Meg igazából sokat poénkodik "rajtam" néha kicsit bántóan is, meg csipkelődik de igazából ha kettesbe tudunk lenni nagyon más, akkor kevesebbet is beszél és csak figyel rám meg néz, mintha zavarban lenne. Tényleg sokszor néz engem, de nem szokott bókolni vagy ilyesmi mert azt mondta, hogy biztos minden fiú ilyeneket mond nekem. Szerintetek mit csináljak? Hogy tudnám kideríteni, hogy biztosan tetszek-e neki? Vagy milyen jeleket adjak neki, hogy ő is lépjen már valamit?


2017. máj. 10. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Remélem nem vagy 16 alatt , mert akkor kapok a fejemre hogy megrontom a gyerekeket. De a tanárom szavaival élve : A magasság nem számít, misz vízszintesben nem a magasságod fogja érdekelni. :P szép napot
2017. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Minden negativitás nélkül mondom,hogy fura lesz. Ott van a szép modell lány, aki valószínűleg majdnem minden srácot megkaphatna, de ott fog mellette állni a "kisöccse".

Nem önreklám, de én is jófej vagyok,vicces kedves, ezzel az erővel velem is ismerkedhetnél, mert centire pontosan ugyanolyan magas vagyok, mint te. Vagy kb. még 5000 fiúval.

2017. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

-mert, +meg **

bocsi előző vagyok

2017. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Délen számít a méret, az pedig mindenkinél közel azonos. Úgyhogy nyugi, van esélyed. Nekem pl. kifejezetten tetszenek a magasabb lányok ahogy átkarol stb.
2017. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele a témáról, kérdéseiddel jelezd hogy érdeklődsz iránta. Magasság meg egyéb testi hátrányok a szerelemnél nem akadály.
2017. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En meg 190 vagyok es csak torpe csajokkal talalkozokxdd
2017. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma. Persze, hogy tetszel neki, hiszen azért néz téged és figyel rád, hallgat amikor beszélsz, ne aggódj :)
2017. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szimi válasza:
Hány évad vagy én 11
2022. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szimi válasza:
Éves
2022. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!