Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok egy 180 cm-nél alacsonyabb pasival már szóba sem állnak?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, és nagyon zavar ez. Értem én, hogy egy magas pasi férfiasabb. No de egy alacsonyabb már egyáltalán nem férfias? Ez engem nagyon elkeserít. Főleg, hogy már csak velem egymagasságú csajokat látok mindenhol. De még a pici lányok is csak a magas pasikra buknak.


Már 18 évesen kiégtem... :D



2016. máj. 18. 18:58
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
11%
Járjál kondizni.
2016. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%

Megint egy hülyegyerek, aki csak nyafogni tud!


A hiba csak benned van, mert te vagy a magasságod miatt gátlásos.

2016. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy így van.

Pl. az én alacsony ismerőseim nem a nagyon magas fiúkat szeretik általában.

Én magas vagyok, de nekem teljesen jó, ha kb. olyan magas, mint én, nem kell, hogy különösebben magasabb legyen nálam.

2016. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
ezen én is mindig fennakadok...azert mert nem nőttünk akkorára egyből nem hogy kisebbek az esélyeink de rendesen kihívást jelent megszerezni egy kiszemelt lányt...persze ha egy lány csúnya ott a smink és meg van oldva...nekem édesanyám mondta hogy mi az istennek akkorának lenni? akkor a pici lányoknak nem jutna senki :D keress pici lányokat hála égnek még vannak kisebbek bár az igaz hogy régebben 160-165 ig volt az atlag most meg 170 folott van...
2016. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

1# Kondizok


2# Nem tudom, hogy miért vagy egy ilyen tahó, sértegess mást, köszönöm. A magadfajta emberek, akik látatlanban jönnek a kitalált hülyeségekkel... :D


De igen, nyilván gátlásos vagyok az átlagos magasságom miatt. :D


wtf

2016. máj. 18. 19:08
 6/32 anonim ***** válasza:
Ne hari, de a magasságod abszolút átlagos, és a 160 centis férfiak mit mondjanak? -.- Sokkal egyszerűbb rábökni egy random dologra a tulajdonságaid közül, hogy ezért nem kellesz a lányoknak, de ez egyrészt a "gyenge kifogás" kategóriánál is gyengébb 170+ cm-es magassággal, másrészt, ha egy fejjel alacsonyabb lennél, akkor is lehetne barátnőd. Változtass a VALÓDI okon.
2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Bár tényleg egyre magasabbak a csajok, viszont az átlag még mindig 168 alatt van. Ami a te esetedben pont jó, mert így hordhat magassarkút. De komolyan sokan írnak itt ilyet, hogy alacsony vagyok kellek így valakinek?!

Volt már hogy ezért elutasítottak? 😱

Bakker én ezt el sem hiszem,mennyire felszínesek a csajok . Najo,mondjuk azért nem szabad rámenni a modell csajokra, de a 161centis sorstársak nehogy már ezt alacsonynak tartsák. Hát még ehhez is nyújtózkodni kell. 😂

De egyébként, ahogy itt írták, ha nincs meg a magasság akkor kezdj el gyúrni. A terembe van egy csomó pasi, aki kb nálam pár centivel magasabb, de mégis annyira jól van kigyúrva, hogy a magasság az szinte teljesen elhanyagolható,olyan brutál kisugárzása van. Szóval na parázz, nem vagy egy mélynövésű umpa-lumpa. 😏


Egy 22éves liliputi véleménye 😂

2016. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

Miért van az, hogy a fiúk egy barna hajú csajjal már szóba se állnak?


Miért van az, hogy a fiúk egy E-nél kisebb mellméretű csajjal már szóba se állnak?


Miért van az, hogy a fiúk egy 50 kg feletti csajjal már szóba se állnak?


^irónia^

2016. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Ne gyúrj. A vékony test optikailag magasabbá varázsol ;)
2016. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
mert az agymosó média azt rakja eléjük hogy a magas bunkó a férfi az alacsony normális srác a lúzer nézd meg a kőbunkót pl! én 160 cm vagyok és kb a kutyának se kellek az ilyen 150 cm 160 cm nőknek is a magas pasi kell és nem a modell csajoknál próbálkoztam kedves utolsó....
2016. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!