Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tettszik egy lány de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy lány de nem tudom hogy közeledjek felé. ötletek? (részletek lent) 16/f

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy lány aki nagyon tettszik a suliból mind2-en 16 évesek vagyunk nem igazán ismerjük egymást csak tudjuk a másik nevét meg köszönő viszonyba vagyunk. Nekem az osztáylból van 1 őár fiú/lány haverom és ők azt mondták hogy figyelmetlen vagyok mert nem veszem észre hogy bejövök a csajnak. ők tudják hogy nekem tettszik de azt állítják hogy kölcsönös az érzés. Nos nem arról van szó hogy nem hiszek nekik csak egy picit kételkedek neki mert én tényleg nem vettem észre azt hogy nézne vagy ilyesmi. mit tegyek? hogy közeledjek?



2017. máj. 12. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát én ilyet nem b*sztam. Ember, ha ennyi önállóság nincs benned, mit kezdesz egy kapcsolatban? Szólítsd le, hülyéskedj vele, vagy ha van ismerősöd aki vele egy körben mozog akkor lógj vele, hogy legyél közel hozzá, lesz lehetőséged. Ne legyél már ilyen tutyimutyi balfütyi.
2017. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adhatok tanácsot privátba, de ide most nem írok, mert olyan hangulatba vagyok hogy nem lenne sok értelme..
2017. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon, szólítsd meg a suliba. Eleinte ha kétségeid vannak akkor közeledj felé barátként, utána ha látod a vissza jelzésekből hogy tetszel neki akkor bedobhatod magad.
2017. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. máj. 12. 21:57
 5/6 Vanitas válasza:
100%
Szerintem nem valami kedves,hogy aki még csak most kezd ismerkedni a csajozással azt itt leoltjuk meg balfütyizzük.De egyébként egyet értek abban,hogy próbálj a közelébe férkőzni,és ne szégyelld,hogy bejön neked,vagy hogy ki mit szól hozzá.Hidd el neki is jól fog esni,ha kedves vagy vele.Adj neki kis jeleket kedves gesztusokkal,vegyél neki csokit a büfébe vagy csak dicsérd meg azt ami tetszik rajta.(haja,ruhája stb)
2017. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a #2, #3, #5-ösnek! :D
2017. máj. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!