Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közeledjek felé? (story...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé? (story lent)

Figyelt kérdés

Van egy srac, akit nagyon kedvelek. Azt kell tudni a kapcsolatunkrol, hogy kb 2 eve ismerjuk egymast, mivel kb 2 eve ugy volt hogy osztalytarsak leszunk. Egy baratnom miatt akartam atmenni abba az osztalyba. Ezt amikor a srac megtudta ramirt.Beszelgettunk. Azt (is) irta hogy szep vagyok es kezd megkedvelni mert kedves vagyok,meg hogy tok jo hogy osztalytarsak leszunk es hogy majd talalkozhatnank.Vegul nem lettunk azok, es nem is talalkoztunk.A kapcsolatunkban ezekutan nem igazan tortent semmi. Csupan annyi, hogy ezekutan tovabbra sem titkolta hogy kedvel. (Ezt ugy ertem, hogy pl. mikor megyek a baratnomhoz a sulijukba vagy ha csak elmegyunk egymas mellett az utcan akkor szemezunk illetve azzal a hihetetlenul cuki mosolyaval koszon, vagy ha bent a sulijukban beszelgetek a baratnommel akkor figyel,es a baratnomtol mostanaban visszahallom neha hogy miutan lat tok lelkesen elmeseli neki(k), hogy talalkozott velem) Ami azt illeti, eddig UGY nem erdekelt a srac, mert akkor meg gyerekes volt (es egy tolem idosebb sraccal voltam elfoglalva, aki vegul atcseszett.) Viszont ettol fuggetlenul a sracot mindig is birtam. A sracrol azt kell tudni, hogy hihetetlen kozvetlen, laza, vicces es a lanyok imadjak. Eppen ezert nem ertem, hogy miert kedvel, mert rolam pedig azt kell tudni, hogy nem vagyok egy nagyszaju szemelyiseg, eleg csendes vagyok. Nehezen nyitok masok fele. Viszont aki ismer, az tudja hogy total orult es hangos tudok lenni. Szoval a kerdesem, hogy hogy tudnak kozeledni a srac fele es a tudtara adni hogy bejon? Vagy ha o kedvel engem akkor miert nem lep?

A normalis valaszokat nagyon koszonom:)

15/L



2016. dec. 20. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Mert ő fiú es a fiúk szörnyen érthetetlenek, de kezdj vele beszélgetni, menjetek el ide-oda, kérdezz random dolgokat. Én is olyan vagyok mint te és ha jól érzed magad vele akkor olyan leszel mint a barátnőiddel tehát akkor tudsz vele sokat beszélgetni :D találd meg vele a közös hangot, és ha bír téges csendesen is bírni fog és beszélgetést kezdeményezni veled, és segít ha elakadtál, aztán ha kinyílsz akkor minden király :D lehet pont ezért te tetszettél meg neki mert félénk vagy és nem olyan mint a többi lány :)
2016. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat:)
2016. dec. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!