Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem bírok magammal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírok magammal, elszeretném neki mondani, de félek. Mindjárt itt a nyári szünet, és én nem akarok 3 hónapot nélküle eltölteni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! ^^ Itt leírom mi is zajlik most. :)


Egy ideje szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, nevezzük őt most Gergőnek. Az elején nem is igazán gondoltam szerelemre, vagy ilyesmire, csak egy barátra, de a 'kapcsolatunkat' már egyre inkább szerelembe soroltam, mintsem hogy barátságba, de persze most csak magamról beszélek, nem tudom hogy ő érez-e valamit irántam, vagy sem.


Már több hónapja szeretem őt, és nem csak rajongok iránta, egyenesem szerelmes vagyok belé. És ebben tegnap este még biztosabb lettem. Nem hiszek az ezotériában, és semmi ilyen butaságban, de az álmom hihetetlen volt.


Le is írom mi volt, hiszen ez egy fontos dolog :)


Egy hétvégi napon a barátainkkal, kb lehettünk 6-7-en, a falu erdőjénél, ahol van egy kis tisztás, elvoltunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk egymással. Egyszer az egyik fiú mutatni szeretett volna valamit, és mi, a többiek, egymás mellé álltunk, hogy lássuk őt. És itt történt meg a csoda. Összeütközött a két kisujjunk Gergővel, és én megragadva az alkalmat, nem tágítottam mellőle. Aztán egyszer csak megfogta a kezemet, és megkérdezte hogy "elszökünk?", én mint szerelmes galamb hezitálás nélkül rávágtam hogy "igen".

Aztán ketten elfutottunk, egy kicsit beljebb a faluba, és csak sétáltunk, sétáltunk, és sétáltunk sokáig, miközben fogta a kezemet. A végén semmi puszi, vagy csók nem csattan el. Egyszerűen elbúcsúztam tőle az állomáson, hiszen jött a vonatja. És itt fel is keltem.


Hihetetlen volt, mikor felébredtem, úgy dobogott a szívem mintha 100 km-t futottam volna. Nagyon meglepődtem, és kicsit haragudtam is, hogy ez csak egy álom volt, pedig olyan valósághűnek bizonyult.


Mostmár teljesen biztos vagyok abban hogy nem bírok egyszerűen nélküle ki egy nyarat. De hogyha elmondom neki, félek hogy kiröhög, vagy annyira zavarban lesz hogy csak egyszerűen elmegy egy szó nélkül, és azt nem bírnám ki.


Az iskolában elég félénk vagyok, de szeretek beszélgetni, főleg vele, de másokkal is. Nemrég volt az egyik barátnőmmel egy kis összezördülésünk, mert kiderült ő is szerelmes Gergőbe. S mikor ezt nekem elmondta megállt bennem a vér. Nem haragudtam rá, de a viselkedésem nem ezt mutatta. De ma rám írt, hogy mostmár tudja hogy nem érez iránta semmit, csak szimplán bejött neki. De tudom hogy hazudik, de ez most nem is olyan fontos szóval hanyagoljuk :)


Na igen, hol is tartottam, ja igen, egy tanácsot szeretnék kérni tőletek, persze ha eddig bárki el is olvasta, hogy ebben a helyzetben mit tenne?


UI.:

Hupsz, azt kihagytam hogy az iskolában is mindent megteszek azért hogy éreztessem vele az érzéseimet, ha már nyíltan nem merem neki elmondani. Írok is egy példát, hátha segít: Ballagási ünnepség volt, mögötte álltam, (hozzáteszem nagyon jó illata volt :3) egyszer csak valakik hátrébb mentek és mindenki elkezdett lökdösődni, ezért hozzásimultam, mintha engem is lökdöstek volna, és szerintem egy-két percig úgy is maradtam. Nem szólt rám hogy menjek arrébb, ezért ez egy jó emlékem :)


Egy irtózatosan szerelmes 15 éves lány vagyok, aki mindent megtenne hogyha végre észrevenné a kedves Gergő hogy szeretem őt. :)


Vége. Nagyon szépen köszönöm annak aki kibírta, és eljutott idáig. Annak pedig külön megköszönöm még egyszer, aki tudna valamilyen tanáccsal ellátni, mit tehetnék, hogy észre vegyen. ^-^



2017. máj. 13. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez kib*szo*t hosszú, öregem neked aztán van fecsegőd, ránézek és rosszúl leszek, a semmiről hogy lehet ennyit beszélni? Ehhez tehetség kell, már-már születni kell ilyennek, akkor mondd meg neki, nem kell túl bonyolítani, a kérdésed hogy elszeretnéd mondani és mit tegyél.

Válasz: Megmondod neki (nem kell sok ész, hogy rájöjj erre, de azért gondoltam kisegítelek, majd legközelebb megdobhatsz valamivel cserébe, csak ne tégla legyen, én lakásra vagy kocsira gondoltam, de felőlem a tégla is jó, csak legyen értéke) Most vettem észre, hogy a semmiről nem is olyan nehéz beszélni, elvégre ha a semmire válaszolsz az is egyenlő a semmivel, kivéve ha a válaszod nem a kérdéshez köthető, habár abban az értelemben a kérdezőnek tényleg semmis lesz, de más embereknek meg lehet fontos és mély mondandóvan felruházott valami lesz, na mindegy bekapok valamit aztán majd megbeszüljük a többit is.

Lehet fingot amúgy, egyeseknek kifejezetten kellemes a bélgázuk és ez nem vicc, nézz utána, komolyan van ilyen.

2017. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekes egy figura vagy :) Azért köszönöm hogy válaszoltál, és nem haragudj amiért ilyen hosszan írtam le, de nem tudtam magamban rövidebben megfogalmazni. ^^


És férfias kölni illata volt, nem gondolj semmi furcsára :)

2017. máj. 13. 22:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki, mert majd lehet, hogy más megteszi helyetted.
2017. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nincs más választásom :S Elhívjam őt valahova, esetleg szünet előtti utolsó nap mondjam el? Egy kifejezett terv kellene :D


Mindenki, aki most itt van és olvassa ezt, biztos egy bolond lánynak tűnök a szemében, aki már mindenfélét beleképzel abba amit mond, bocsánat ezért /(*-*)/

2017. máj. 13. 23:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rohadt aranyos nem vagy te őrült :) szerintem 2 választásod van. Vagy az utolsó nap mondod meg neki de inkább addig ne várj mert mi van ha utolsó nap suliba pont nem fog menni? XD vagy esetleg neten keresztül vagy hívd el valahova és ott mond el neki a lényeg hogy mindenféleképp négyszemközt történjen. :) találj ki valami sztorit hogy nem akar-e veled menni vásárolni utána megenni valamit vagy akármi ilyesmit. Sok sikert. :)
2017. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ahh, kicsit most jobban érzem magam :D köszönöm szépen a biztatást ^^ Meglátjuk ma mit fogok álmodni :S Remélem hasonló szépeket xD


Szerintem holnap kitervelek valamit, megnézem lesz-e valami fesztivál vagy ilyesmi a közeljövőben, arra lehet szívesebben eljönne, mint vásárolni :D

2017. máj. 13. 23:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk esetleg lehet hogy ő is szeret téged akkor vásárolni is szívesen elmenne veled. :D
2017. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne vásárolni hívd hanem csak szimplán valahova sétálni, valahogy így nincs kedved eljönni velem valamerre délután?

Így mégse egyből a képébe mondasz mindent, aztán onnantól bármit csinálhattok, de szerintem a séta akkor is jó, amúgy kedvesnek tűnsz az első válaszommal idegesíteni akartalak, de egész kedvesen reagáltad le, szóval nem hinném, hogy olyannyira elutasító lenne majd, sok sikert azért.

2017. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Okké! :D Remélem lesz elég bátorságom hogy elhívjam, és ne tereljem el a témát :D Köszi a válaszokat mindenkitől! ^^
2017. máj. 14. 14:03
 10/13 anonim válasza:

Én sem nézlek bolondnak. :D

Nagyon cuki, hogy ennyire lángol benned az a bizonyos tűz.

Nem tudom ki ez a "Gergő" de szerencsés ember lehet.

Simán menj oda hozzá és hívd el pl.: pizzázni, sétálni ha pedig már ott vagytok elmondhatod neki, hogy mit érzel iránta, csak bátran nyíltan. Elvégre egyszer élünk. Fiúként mondom, hogy nekem tetszene ha egy lány kezdeményezne. Várom a fejleményeket, ha bármi kérdésed van nyugodtan írj! :) 15/F

2017. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!