Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Olyan dalt keresek amivel el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan dalt keresek amivel el tudom mondani a barátomnak, hogy már nem szeretem, és szakítani akarok vele. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Már nem szeretem a barátomat és szakítani szeretnék vele, de nem tudom hogyan. Ez jó ötletnek tűnik, de már csak egy szám hiányzik. Sok minden az oka, legfőképp egy lány akivel régen járt, és egy srác akivel az a lány még előtte járt és hogy az a srác most belém van zúgva, de közben én is megismerkedtem valakivel... tanács is jöhet, de negatívakat légyszíves ne. Előre is köszönöm a válaszokat.

14/L


2016. jún. 7. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Máté Péter - Egyszer véget ér
2016. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amon Amarth:As Loke Falls

Dolák-Saly:Imádom Engem

2016. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet! Ha ahhoz elég nagylány vagy, hogy barátod legyen, akkor állj elé és mondd meg neki őszintén, hogy vége. neked, hogy esne, ha valaki így szakítana veled?
2016. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!