Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja össze jöttem egy lánnyal, aki 1,5 évvel fiatalabb nálam. Eddig tök jól alakult minden, de amikor elsőnek találkoztunk a baráti társaságommal, elég bunkón, inkább gyerekesen viselkedett velük szembe. Amikor kettesbe vagyunk, soha nem volt ilyen, mint akkor. Attól félek hogy ez egy idő után a barátságomra fog menni és azt nem szeretném. Hogyan mondjam el neki, hogy kicsit "felnőttesebben" viselkedjen velük szemben?
2017. máj. 13. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitalálom, te 15 éves vagy esetleg 16 éves, egy érett komoly férfi, és a barátai öltönyös nagy menő cégvezetők bizonyára, akik nem bírják elviselni, ha valaki nem ... Jó nem bírom folytatni a sírás kerülget, mert amúgy ha előtted állnék fapofával a képedbe vágnám aztán kinevetnélek a fas*ba, de így...

Amúgy meg, van egy olyan varázseszköz, amit a magyarnyelvtanban ÁLTALÁNOS KOMMUNIKÁCIÓS KÉSZSÉGNEK neveznek, elég para neve van, de szerintem használnod kéne neki és nem ide feljárkálnod, mert ennyi erővel ezt neki is megírhattad volna.

2017. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kommented, legalább megvan mit felejtettem el :D 17 éves vagyok, és a haverjaimmal igenis szoktam komolyabb témákról beszélgetni :D De azért vicces volt az eleje így estére.
2017. máj. 13. 23:03
 3/3 pptomi ***** válasza:
Hogyan mondd el neki? Nagyjából úgy, ahogyan itt. Talán egy kicsit féltékeny a barátaidra.
2017. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!