Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy fiúnak hogy tetszik amikor elég bunkó, de tudod kedves is lenni ha akar. Most pl letiltott Messengeren. Hogy mondjam el neki? Nagyon szeretnék vele járni.

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 20:40
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia.

Velem is volt hasonló csak ott egy külömbség volt. Likeltem az egyik posztját ami valami olyasmi volt hogy ha likelem akkor leírja priváltba hogy mit gondol rólam. Kíváncsian vártam mit fog írni mer szokta régebben keresni a társaságom, de viszont valamikor kő bunkó volt. Aztán ugye írt is. Azt írta : Nem ismerlek. Há mondom ok. Mivel nekem bejött próbáltam ezt kicsit kimutatni neki. Megdicsértem a selfie-ét, érdeklődtem iránta. Na ez addig eljutott hogy leesett neki hogy nekem bejön. Ha pedig letiltott akkor próbálj keresni egy olyan időpontot amikor egyedül van és nyugissan eltudsz vele beszélni. Nefélj elmondani, sokat úgysem veszthetsz. Mondjuk én személy szerint nem akartam így egyenessen elmondani mert történt kösztünk ez-az. Ha esetleg te sem személyesen akarod neki elmondani akkor javaslom hogy írj neki más közösségi oldalon.

Remélem tudtam segíteni.

2017. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Menj oda hozzá például. Olyan hányhatnékom van a mostani kortársaimtól hogy az hihetetlen. "Úristen, letiltott a facebookon, soha többet nem láthatom és nem beszélhetek vele. Jaj most mi lesz velem?" Mi retkes f a szért van lábad? Azért hogy odamenj hozzá, azért. Vagy ha távol laksz, fogod magad, felszállsz szépen egy vonatra vagy buszra és elmész. Annál jobban fogja értékelni az igyekezetedet. De miért ezen a kib a szott neten lehet csak ismerkedni? Tudod nekem tavaly nyáron volt egy lány akit egy koncerten ismertem meg. Odamentem hozzá!!! Érted, képes voltam odasétálni elé és megkérdezni hogy meghívhatom-e egy hamburgerre. Nahát és mit ad isten? Meghívtam. Beszélgettünk, kiderült hogy 46km-re lakik tőlem. Aztaaaa... Nem jelöltem be facebookon és nem neten beszélgettünk, hanem voltam olyan bátor hogy elkértem a telefonszámát. Aztán amikor vége lett a koncertnek, megbeszéltük hogy következő hétvégén találkozunk. És addig is minden este felhívtuk egymást és beszélgettünk. Na és most jön az a hihetetlen rész, hogy eljött a hétvége, felszálltam a vonatra és elmentem hozzá. Fúúha. Ez nagyon hihetetlen dolog. Képes voltam elmenni, oda, olyan messze. Azta kutya meg a macska mindenit. Na ezt még eljátszottuk vagy 5x és utána randira hívtam. Csak elmondom hogy azóta is együtt vagyunk, mert NEM A KIB A SZOTT NETEN PRÓBÁLTAM ELÉRNI, HANEM ODAMENTEM ELÉ!

18F

2017. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De te nem ismered őt. Ő nagyon bunkó tud lenni ha akar. A múltkor létesített. Ma még nem is köszönt
2017. máj. 10. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Valoszinleg ha letiltott akkor annak volt valami oka. Enis utalom hogy ennyire modernizalt szarban elunk, de az emberek nagyreszt azert tiltanak le embereket mert idegesitik egymast
2017. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos igen. A barátnőmnek azt írta hogy idegesítem. De hogy mivel azt nem írta oda
2017. máj. 19. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!