Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok szerelmes lenni (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni (? )

Figyelt kérdés
Most vagyok masodszor szerelmes. Az elso szerelmem elegge rosszul kezdodott, mert a srac csak jatszadozott velem, szoval eleg jo lecke volt elso szerelemnek, aztan igazabol rendezodtek a dolgok. Tartott nagyjabol ket evig, egyutt is voltunk, de par honapja vege lett. Es most van egy srac, akivel alakuloban vagyunk, es hat beleszerettem. Eloszor a fiu mondta, hogy szerelmes belem, aztan rajottem, hogy en is ezt erzem. Azt hittem az elozo kapcsolatomnal, hogy a srac hibaja, hogy allandoan szenvedek, mert nem tudta eldonteni mit akar, de igazabol most is csak allandoan stresszelek, mert nem ugy tortent a kezdes ezzel a sraccal, ahogy szerettem volna. Egy honapja vagyunk nagyjabol csak igy alakuloban, mert erettsegizett, es nem igazan volt ideje kibontakozni ennek, de megbeszeltuk, hogy utana normalisan randizni fogunk, viszont ugy erzem, hogy kabe osszeomlik a vilag, ha kicsit nem stimmelnek a dolgok vele. Ha eppen nem ugy tortennek a dolgok, ahogy szerettem volna. Es azt is tudom, hogy az en hibam, hogy igy tulkombinalom a dolgokat, de egyszeruen ugy erzem, hogy semmi nem jo, ha koztubk nincs rendben valami. Es nem is tudom, hogy akarom-e ezt az egeszet, lehet nem is valo nekem kapcsolat, mert en tenyleg szeretem ot, de igy nem akarok szerelmes lenni, hogy allandoan csak az befolyasolja a kedvemet, hogy eppen mi hogy allunk. 17/L

2017. máj. 14. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Te komolyan ezen izgulsz? Mások sohasem találják meg a szerelmet, te meg kerülöd... ez hülyeség már nem azért...

Csókolj lassan, sírj, félj és légy boldog.

Minden úgy történik ahogy meg kell történnie.

Köszipuszi

2017. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A rossz tapasztalataid miatt félsz megint a rossztól.

Benne van a pakliban,hogy a mostani sem lesz jobb, ahogy az ellenkezője is.

Most ha két munkahelyen visszautasítanak, akkor örökké munkanélküli leszel, mondván,hogy úgyse kellesz sehova? Ez ugyanolyan példa.

Ne próbálj idealizálni,hogy jajj, 100%-ig minden stimmeljen, MERT OLYAN SOHA NEM LESZ!

Viszont az egy hónapos ismeretséget ne keverd össze a szerelemmel! Azzal a VALÓDI szerelemmel, mikor két ember kiteljesedik egymásban, és valóban boldogok együtt. Bocsi, de allergiás vagyok arra, hogy mindenre ráaggatják a "szerelem" szót.

2017. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehet tökéletes, és ezt a kényszerességet, kontrollmániát tudatosan építsed le,mert komolyan mondom,egyre rosszabb lesz,lehet! Akár kőkeményen betegességig is fajulhat a dolog, és tényleg mindenkit boldogtalanná teszel vele, elsősorban magadat!

Az új kapcsolatodat ne azonosítsad az elsővel.

2017. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!