Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba de én nem akarok már szerelmes lenni belé? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány beleszerettem, elmondtam neki. Nem mondott rá semmit se, csak azt hogy majd megbeszéljük élőben. Engem ez felboszantot és nem tudok belőle kiszeretni már, pedig én már nem akarok szerelmes lenni. Hogyan felejtsem el?

2016. szept. 29. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy. Hm. Aj. Ajaj.

Egy kis töprengeni valót adok, hogy eltereljem a figyelmedet a szomorúságodról: Gondoltál már arra, miért nem tudunk szándékosan elfelejteni valamit?

2016. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy jó kis berúgást ajánlok a haverokkal. Én sajnos nem iszok alkoholt, pedig most nekem is jól jönne egy hasonló eset miatt.
2016. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2# latszik hogy nem iszol alkoholt :D az erzes nem mulik ep csak annyi hogy mindenki rajtad fog nevetni mert mindenkinek el mondtad xD tapasztalat :D


Kerdezo semmit nem tehetsz csak varsz

2016. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondta h ő nem szeret teged??? Utalt ra valamivel?? Chaten azt irta h megbeszeljuk előben?? Igen?? Es komolyan nem jutott eszedbe az h talán ő is szeret csak rohadtul nem chaten akarja meg beszelni??

Nem?? Gondoltam.

2016. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 a jó haverokkal kell menni, akik nem nevetnek ki, hanem segítenek hazajutni.
2016. okt. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Osszejott egy masikkal... szerintem eletem szerelme volt...😔
2016. okt. 2. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. lesz még több életed szerelme is.
2016. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik c:
2016. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem neked kellett volna várni a lányra, hanem ő várt rád elég sokat.


Én is most ebben a helyzetben vagyok, akibe szerelmes vagyok, az most más fiúval van :)

2016. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!