Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéljek egy fiúval? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek egy fiúval? Ez így jó? (Többi lent⬇)

Figyelt kérdés
Tudja hogy tettszik nekem és arra gondoltam hogy mikor megy haza a sarkon ott fogom várni. Mondom hogy szia és elkezdek vele beszélgetni hazakísérem és nézném a száját hátha látja hogy meg akarom csókolni. De fiuk tudtok mondani témákat miről beszéljek ha a barinőmmel beszélek 5× többet beszélek mint ő de nem tudom miről szeret beszélni egy fiu. Kérlek normális válaszokat kérek. 12 vok a fiu 13.

2017. máj. 14. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Sarkon? Biztos vagy te ebben?? MErt erről egyből egy felnőtt nők által illegális munkavégzés jut mindenkinek eszébe (magyarul prosti) , akkor már nem egyszerűbb egyből a suliban odamenni hozzá és onnantól hazafelé menni, akkor még többet is tudtok beszélni egy kicsivel, ha még nem beszéltetek túl sok témáról akkor felesleges bármit is írni, mivel nagy valószínűséggel magadtól is menni mog az adott helyzetben, oldd meg magad, menni fog, hiszek benned.
2017. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lényegtelen miről beszélgettek. Ha bejössz neki, akkor ígyis úgyis megfog csókolni. :)
2017. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!