Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, és nem tudom hogy szólítsam meg, vagy hogyan "juttassam" el hozzá hogy tetszik? ⬇️⬇️⬇️⬇A 039; 15/F

Figyelt kérdés

Naszóval... annyi a lényeg hogy (szerintem) nem csak nekem tetszik, és nagyon szép, csaknem tudom hogy mit is mondjak neki, mert egy kicsit félek a visszautasítástól...

Meg nem is egyből azzal akarok kezdeni hogy "Dugunk Wazze"..

Hanem inkább valami témáról elbeszélgetni vele, pl. húsvét stb...

És Lányok, Tinektek mi esik jól, ha egy fiú hoz nektek valamit? / nyalizik / néz titeket stb...

Előre is köszönöm a válaszokat, a további jó napot :3



2017. ápr. 18. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát,ez elég körülményes tud lenni. :D Mondjuk elég ha csak próbálsz beszélgetni Vele,nem kell nyalizni,legalább is én hülyét kapnék attól.Ha keresed,és folyton ,,zaklatod'',akkor hamar levágja mi a helyzet.
2017. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ X)

Sokat segítettél, szóval akkor mindenképpen próbáljak közös "hangot" találni, pl. valami olyanról is beszéljünk ami közös bennünk?! :)

2017. ápr. 18. 12:08
 3/13 Sára6666 válasza:

Szia!

16 éves lány vagyok.

Kérdezd meg tőle, hogy milyen volt húsvét. Beszélgessetek közös dolgokról, amit mindketten szerettek. Ha rám néz egy fiú általában elkapom a fejem, mert elpirulok. Nyalizni maximum egy picit: dicsérd meg a ruháját, mond meg neki, hogy csinos, vagy ha új a haja akkor azt is. Találd meg vele a közös hangot. :)

sok sikert!

2017. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi!:3


Sokat segítettél, és még biztattál is:)

Megpróbálom akkor, na szia! :')

2017. ápr. 18. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:

15/srác vagyok, bocsi :D

Fontos, hogy tűnj nagyon őszintének, komolyan.

És ne tervezz meg semmit, itt hallgathatsz az érzéseidre :)))

2017. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az is fontos,hogy légy magabiztos,aki tudja mit akar.Ő is lássa rajtad,hogy céltudatos vagy.Mosolyogj rá,amikor kell és légy vele kedves.Írj neki, mindig,légy figyelmes,nap végén megkérdezheted,hogy milyen volt a napja.Ja és ami fontos:Az elején ne várd,hogy bármiben is ő kezdeményezzen.Légy férfi!! Sok sikert hozzá! :)
2017. ápr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2017. ápr. 19. 07:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2017. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Tényleg,hogy sikerült?(mondjuk a válaszra holnapig várhatok sztem :D)
2017. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2017. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!