Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak egy lánynak facebook...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevemnincs00 kérdése:

Mit írjak egy lánynak facebookon? Mindennap beszelunk de csak mindig a "mizu? Hogyvagy Mit tudnék mást? Mivel tudnám boldoggá tenni? Találkozni vele és elvinném sétálni? Fagyizni? Ezek jók? Azt irta hogy lejön hozzám, akkor mit kellene vennem neki?

Figyelt kérdés

#vegyek egy lánynak??
2017. máj. 14. 17:56
 1/6 anonim válasza:
Igaz/hamis vagy kérdez - felelekkel is beprobálkozhatsz nála. Ezáltal jobban megismered öt és emiatt lehet hogy utána lesz témátok. Venni nem tudom mit vegyél. Mit szeret?
2017. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben meg próbálom. igazából kondi terembe szeret járni. szereti az édességeket is.
2017. máj. 14. 18:21
 3/6 anonim válasza:
Amugy amiket te irtál szerintem jó ötlet. Fagyinak és sétának biztos örülne. :)
2017. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem. :) de leginkább venni akarnék neki valami meglepetést.. csak nem tudom mit, segíts valahogy légyszi :( :) :)
2017. máj. 14. 18:29
 5/6 anonim válasza:
Virág,csoki vagy mondjuk egy nyaklánc/karkötö. Lányok szoktak ilyeneknek örülni. De ha van közös képetek akkor azt kinyomtatod és belerakod egy keredbe.
2017. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a tanácsodat.. :) és az jelent valamit hogy


írt nekem az unoka tesom és mondta h az a lánnyal akar csokolozni és én ezt elkuldtem a lánynak, és irtam neki hogy sok sikert azt utánna irt hogy mondjam el h mit mondott a gyerek meg egyfolyataba irogatott én nem irtam neki vissza és hivott vagy 5-ször hatodikra vissza hivtam azt mondtam neki h halgatlak azt elkezdte mondani h nem "fogok kimenni hozzá, meg mér idegesití a gyerek, unalmas meg csak facebookon izel... azt rám hallgatott a lány.. az jelent valamit, ?? :O :(

2017. máj. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!