Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már három hónapja együtt csinálunk mindent.

Koleszes vagyok és vele mentem el vásárlolni, színházba, inni meg csomó időt töltök vele.

Nagyon szeretettem vele lenni és imádtuk egymás társaságát. Persze erre én teljesen szerelmes lettem.

Amit ő nem vett észre vagy én nem mutattam ki eléggé,de tegnap előtt sztorizgattunk és szóba került a pasija, akiről nem tudtam.

Ez nagyon fájt nekem nagyon szar kedvem volt, sírtam.

Most meg a kommunikáció köztünk annyi, hogy ő próbál velem beszélni mint eddig, de én csak tőszavakban vagy sehogy se válaszolok.

Szerintetek bevalljam neki az érzelmeimet? Ha igen akkor hogyan tegyem azt? 16 éves vagyok.



2017. máj. 15. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valdd be,ha megkönnyebbülnél tőle,de ne várd,hogy akarjon tőled valamit.
2017. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt megmondanad h fiu vagy lany vagy azzal sokat segitenel
2017. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!