Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem egy fiúnak. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit lehet akkor csinálni hogy ha egy srác egyik reggel egy rózsával és egy levéllel vár amiben leirta az érzéseit. Tudtam eddig is hogy tetszem neki és aranyos is de nem az esetem csak haver és hogy mondthatnám meg neki ezt szépen, hogy ne fájjon neki

2017. máj. 15. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez a terve előtte tisztázni vele hogy mi a helyzet, ne álljon ott h.lyén a rózsával és magát égesse.
2017. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nehéz finoman közölni szerintem beszélj vele arról, hogy te mit érzel vagy írj neki egy levelet ha nehéznek érzed a beszélgetést erről.
2017. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki h nem vagy meleg :D
2017. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!