Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan válasszak két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak két fiú közül? 17 L

Figyelt kérdés

Két fiú között nem tudok dönteni. Az egyik srác nagyon szívesen járna velem, nagyon sokat beszélünk, szinte mindenről. Nagyon kedvelem, de egy párkapcsolatba nem szívesen mennék bele.


És ott a másik. Vele is szoktunk beszélgetni, de nem olyan komoly témákról, mint a másikkal. Viszont érzem, hogy működik köztünk a kémia, vonzódunk egymáshoz. Ő viszont egy másik lányba szerelmes, velem nem szeretne kapcsolatot. Persze azért bulikban hülyít, meg megcsókol..


Igazából nem is az én kezemben van ez az egész. Mindenesetre nem tudok elvonatkoztatni a második sráctól, nem szeretnék úgy csinálni, mintha az elsőbe szerelmes lennék, ezzel átverve, becsapni őt.



2017. máj. 16. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen az elsőt válaszd, ő sokkal jobban fog értékelni meg szeretni téged.
2017. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ha az a másik fiú "szerelmes" egy másik lányba, nem lehet igazán szerelmes ha mégis másokkal (jelen esetben veled) csókolózik. nem tisztességes. ha az eszedre hallgatsz, bár tudom ilyenkor nehéz, akkor nem őt választod, bár az is lehet téged ez is vonz benne. tényleg nem jó ötlet az első fiút hülyíteni, amíg a képben van a másik, mert ő sérülhet

bár ha vele komolyabb témákról tudsz beszélni, és kedveled is, talán lehetne jövője. miért nem szeretnél vele belemenni párkapcsolatba? csak a második srác miatt?

2017. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem. Én nem fogom azt mondani az első mert a második hülyít meg nem akar kapcsolatot, hanem azért mondom hogy egyik sem mert az elsővel tényleg ne gyötörd magad ha nem akarsz kapcsolatot vele. Nem kell úgy tenni mintha választanod kéne, nem kötelező jellegű. Várj még hátha lesz olyan akibe BELESZERETSZ!
2017. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a fiú, akivel mélyebb témákról beszélünk, legyen Ákos. A másik pedig Peti.


Pár hete Petivel is beszélünk tök általános dolgokon túlmutató dolgokról is, de nem nyílt meg nekem teljesen, mint Ákos. Ezért, feltételezem, azt sem akarja, hogy én ezt megtegyem, ezért nem is teszem.


Viszont az érzéseiről Peti nagyon részletesen beszél nekem, tudni kell, hogy a másik lányt ő nem érdekli, ezért is csókolt meg. Amíg nem tudta, mit gondol az a lány, nem csókolóztunk. És, ahogy feltárja az érzéseit, mert vannak irányomba, még mélyebbre süllyedek ebben a dilemmában, mivel tudom, hogy nem vagyok közömbös neki, de nem akarja, hogy át legyek verve, hiszen ő még mindig azt a másik lányt szeretné szívből.


Viszont így, hogy látom, hogy nem 'arra' hajt, és tisztességesen bánik velem, még inkább elbizonytalanodok.


És Ákos egyre inkább kezd úgy létezni számomra, mintha a testvérem lenne, akivel bármit megbeszélhetek.

2017. máj. 16. 20:33
 5/6 anonim válasza:
Te tudod mit érzel, és te is tudod, hogy nem éreznéd jól magad egy olyan kapcsolatban ahol te kevésbé érzel. Ha túl érdemleges választ nem is tudok adni, nekem ez párszor segített már: "Ha nem tudsz dönteni, mindig válaszd a másodikat, mert ha az első annyira jó lett volna, nem szerettél volna bele másba."
2017. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Szexelj mindkettőjükkel egy jót. Ha azután sem tudsz dönteni, válaszd mindkettőt, egyiket sem, vagy maradj velük szexkapcsolatban 😁
2017. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!