Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja ezt ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt ha nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó. Egy ideje megy közöttünk a huza-vona, többször is úgy tűnt bejövök neki. Magától viszont sose keresne és néha hirtelen távolságtartó lesz velem vagy kerül. Ebből levenném hogy nem jövök be neki oké, csak haverkodni akart viszont miért nézünk össze többször is a folyosókon? Van hogy elkapja egyből a tekintetét vagy zavarba jön. Olyan is volt, hogy észrevettem azokat a dolgokat csinálja néha mikor észrevesz, mint én.

Ha mégis beszélgetésbe elegyedünk olyankor kedves meg vicces meg csinál dolgokat amik azt jelenték, higy fel próbálja hívni a figyelmem.

A probléma az, hogy mikor próbáltam finoman utalni egy randira vagy volt hogy már én hívtam szinte, visszautasított.

Miért ad akkor kevert jeleket?

17 évesek vagyunk, nincs barátnője.

Privátban ki tudom fejteni jobban.


2017. máj. 18. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak te fogod fel rosszul a jeleket, ugyanis ha nem keres és tényleg visszautasította az egyértelmű utalást a randira hát vagy félénk, önbizalomhiányos vagy nem tetszel neki. Esetleg van több lány akivel így van mint veled, de nem te vagy az elsődleges akit megszerezne. Még az is lehet, hogy tetszel neki, de jelenleg nem akar kapcsolatot. Tehát sok opció van, te gondolom ebből tudsz leszűkíteni, ha ismered valamennyire.
2017. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!