Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány a diszkóban hívjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Franklin116 kérdése:

A lány a diszkóban hívjam el moziba vagy inkább másokor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már 8 éve osztálytársak vagyunk és nekem 1 osztálytól tetszik. Jövőre másik suliba megy de nem lakik messze tőlünk. Nekem Ő tetszik de neki más de amikor rá nézek van amikor Ő is engem néz, ez mit jelent? Már csak 1 diszkó lesz és szerintetek akkor hívjam el moziba vagy inkább messengeren vegy személyesen 4 szem közt? És moziba vagy inkább fagyizni meg ilyesmi?

2017. máj. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalam is van olyan hogy ranezek valakire es o is nez, de ez nem sokat jelen. Hat ha eddig nem kozeledtel hozza vagy nem vagy vele eleg joba akkor fura lesz ot elhivni. Eloszor legyetek joba. Es ha el akarod hivni akkor mindenfelekeppen eloben
2017. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik hát hívd el, de mindenképp négyszemközt és ne a diszkóban. Ha tudod, hogy neki más tetszik nem valószínű, hogy akar veled randizni, de kitudja lehet igent mond végül, szóval légy bátor és tedd meg legalább ezt a lépést. Ha igent mond: a mozi biztonságosabb randi, ha úgy érzed nem nagyon tudod miről beszélhetnétek akkor az legyen és utána ne rögtön haza hanem sétáljatok mondjuk vagy üljetek be valahova inni valamit, hogy tudjatok beszélgetni is, és már adott is egy tök jó téma, a film amit néztetek. Ha alapól fagyizni, sétálni hívod többet tudtok beszélni, így ha van miről akkor inkább az legyen elsőnek.
2017. máj. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válszokat! Hát igazából elég félenk vagyok és csak messengeren beszélgettünk sokat. A jóban levést hogy érted?
2017. máj. 19. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!