Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban a lányok többsége már 13-14 évesen nem szűz? Miért kell az ilyen korú lányoknak a diszkóban rázni a hátsójukat? Hol romlott meg ennyire az erkölcs?

Figyelt kérdés
A baj ezzel az (az erkölcstelenségen kívül), hogyha meg szexuális bántás éri a lányt/nőt, akkor az egyből a fiú hibája. Nincs egyenlő bánásmód.

2015. nov. 27. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
mert régen ha valaki szűz volt az dicsőség volt ma ha valaki szűz ma már szégyen ennyi!
2015. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Régen is volt h a 14 év körüliek nem voltak szüzek.16 évesen akkor is szültek.
2015. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Miért kell mindig mások életével foglalkozni?
2015. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne ezt megkérdezni?
2015. nov. 27. 20:11
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy a "többsége" túlzás inkább fogalmazzunk úgy hogy van aki nem az. Sőt még az sem kizárt hogy aki a legjobban rázza diszkóban csak játssza a nagymenőt és még a homlokán is szűzhártya van.
2015. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez nevelés kérdése. Én nem ilyen értékrendet kaptam a szüleimtől, 18 évesen vesztettem el a szüzességem (szerintem ez a normális) de nem nagyon izgat más hogy csinálja
2015. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 ~OnLány~ ***** válasza:

Én is azt gondolom,hogy ez csak neveltetés kérdése.

Velem sokat foglalkoztak a szüleim,igaz,egyke vagyok,de mindig odafigyletek rám.


Szerintem azért ilyenek ma a legtöbben,mert nem kapták meg a kellő törődést és így akarnak középpontba kerülni,hogy filyeljenek fel rájuk.


Azzal nincs semmi baj(na jó,nem 12-3-4 éves korosztályra gondolok),hogy ha már valaki fiatalon nem szűz. A nagyszüleinknek is vagy még a felmenőinknek is már születtek 14-5 évesen gyerekeik.


Az a gond,hogy ma nem gondolják végig az egészet.

Mert ha a barátnőik szerint ciki,hogy ha még szűz 15 évesen,akkor minél hamarabb túl akar esni ezen.


Pedig annál szebb érzés nincs,mint mikor olyan valaki veheti el,akivel szeretjük egymást.



Mondjuk nem értem mi a gond azzal,ha szórakozni járnak.

A "fenékrázástól",ahogyan írtad,még nem lesznek erkölcstelenek.

2015. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Sok ma kötépkorú nőnek van nála 16 évvel fiatalabb gyereke. Nem nehéz kiszámolni, hofy akkor 15 évesen már izélték őt. Régen sem volt semmi másképp. Mint most.
2015. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
jok a pogramok csak sok kocshog
2015. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Az évfolyamomban sok lány nem szűz én meg még igen 17 éves elmúltam és igazából már nagyon kívánom de csak szerelemből akarom viszont egy pasival se találkoztam még aki komoly kapcsolatot akar mindnek csak a sex kellett de amúgy igen cikinek érzem hogy az vagyok. És amúgy soha még csak discoba se voltam mert nincs rá lehetőségem pedig néha szívesen elmennék bulizni kiprobálni de amugy még a cigit se probáltam soha és azt nem is akarom már 6 éves koromban elhatároztam hogy soha nem fogok cigizni és eddig még nem is. Inni is csak nagyon ritkán szoktam egy pohár bort vagy egy kis csoki likőrt de még soha nem is rugtam be.
2015. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!