Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akibe szerelmes vagyok. Egyszer elmondta hogy ő is belém. Sokszor bokól. Egyszer el akart hívni randira de nagyon bénán. Amikor mellettem ült akkor néha beszélgettünk. Már megfogta a kezem.

Én órán néha nézem. Meg néha rámosolygok. Hogyan jelezzem még felé hogy szeretem?

A válaszokat előre is köszönöm.

Mindketten 14 évesek vagyunk.



2017. máj. 19. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem te hívd el valahova. Nem tudom, hogy bénázta el, de lehet, hogy azért mert nagyon szerett téged. Én azt mondom, hogy te hívd el valahova!
2017. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt és ő már el is hívott valahová, akkor most rajtad a sor.
2017. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó de hová hívjam el és hogyan?

Köszönöm a válaszokat:)

2017. máj. 19. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek megkérdezhetnéd hogy nincs-e kedve hazakísérni, vagy legalább elkísérni egy darabon. Ha együtt sétáltok, akkor útközben beszélhettek személyesebb témákról is.
2017. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ő egy picit mindig később vagy előbb megy haza és mindig elkerüljük egymást. De megkérdezem.

Köszönöm a választ:)

2017. máj. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!