Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Megőrülök

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megőrülök

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba,de visszatért az exem akit az életemnél jobban szerettem.Megbocsájtott és visszajött az összes régi emlék.Nem tudom mit tegyek itt ez a másik lány aki ugyanúgy szeret. Belehalok :( 20f
2017. máj. 19. 20:35
 1/6 CFB ***** válasza:
Ez nagy gond.. Nem tudsz választani, igaz? Nem tudom, mi volt az exeddel. Megcsalt, vagy elhagyott, vagy hogy volt? Nagyon sokmindent befolyásol.
2017. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az exemmel halalosan kotodtunk egymashoz es az valami brutalis volt,volt hogy nem ettunk egesz nap csak beszelgettunk.Elvesztettem az agyam,nem tudom semmire sem koncentralni csak ra.Rengeteget beszeltunk es nagyon joban voltunk. Mindaddig amig addig el nem fajult a kotodes hogy rendesen megromlottak az osztalyzatai,en osszevesztem a csaladommal miatt. Szo szerint az eg vilagon semmi sem erdekelt csak o.Megorultunk egymasert.Ez a tilzott kotodes okozta a veszekedeseket,de gyoran kibekultunk. Es feladta mert nem birta mar.Akkor lenyugodott es talalt mast. Eltelt par honap es ma felhivott.Nagyon jot beszelgettunk es minden emlek visszajott. 2 tuz kozott vagyok nem tudok donteni. Valoszinu hogy raterek a lenyegre es megkerdezem mindkettot hogy mit akarnak tolem. De az exemtol jobban az egvilagon senkit sem szerettem. De hat ha osszejonnek vele elofordulhat ugyanaz amik megtortentek.. veszekedesek,csalasok. De a vegere mindig ott tartunk hogy kibekulunk es az eletunknel is tobbet jelentunk egymasnak.
2017. máj. 19. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ido utan tert vissza? Nem lehet h csak azert tert vissza hozzad, mert szerelmi csalodas erte egy masikkal?? Husz evesen valszeg o lehetett az elso komoly. Az meg nagyon korai, ugy is szakitas lenne a vege, szoval jobb az ujabb csajjal megprobalni..
2017. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lesz de az exemmel mindig jol kijottunk,joban maradok vele es beszelek vele, majd talan egyszer ha ugy hozza a sors visszaterek hozza de akkor sem csak ugy konnyen... hanem majd ha bebizonyitja hogy szeret mindennel jobban.
2017. máj. 21. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Na latod, pont ettol orulsz meg... Hidd el, legjobb ha hem talalkozol az exeddel es minel kevesebbet beszeljetek. Maskent nem fog menni az uj dolog.. Hacsak nem lesz egy meg nagyobb szerelem az uj lannyal. Tudom mirol beszelek, ateltem es atelem most is amit te!! Es mindig jo talalkozni, beszelni az exemmel, de utana nagyon rossz es nem tudok mas lanyra sem koncentralni.. Ezert most kenyszeritem magam, hogy ne keressem es ne talalkozzak vele, de biztos vagyok benne hogy meg talalkozunk, mint baratok, de azt is tudom hogy mar nem lesz semmi tobb.. :(
2017. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig elsirom magam,barmikor ramir,barmikor felhiv.Olyan szepen ment volna vele. De o akarta hogy vege legyen. Biztos vagyok benne hogy visszater majd hozzam.Rajon hogy nem volt ertelme elhagynia engem.Jelenleg most a masik lany van az eletemben.Az exemmel meg nem tudom mit csinalok azota nem beszelunk amikor felhivott.Most biztos hogy nem fogunk beszelni,kiveve ha o ir. De hatalmas nyomot hagyott az eletemben, en az ovebe meg nagyobbat. Nem fogom soha elfelejteni,legalabb jo baratok leszunk ha mas nem is. De fontos szemely az eletemben orokre.
2017. máj. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!