Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?! 😢€...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?! 😢😢 megőrülök! .

Figyelt kérdés
A barátnőmmel (1 évet jártunk) szakítottam, mert egy másik lánnyal beszélgettem. Egy szempilla volt a szeménél, én levettem onnan,és a barátnőm azt mondja,hogy megsimogattam az arcát.. pedig nem! Azóta letiltott facebookon is, megpróbáltam már átmenni is hozzá, becsengettem, de elküldött 😢😢. Mit csináljak?! Esküszöm nem éreztem még ilyen lelki fájdalmat, hihetetlenül hiányzik!! 😢😢

2017. ápr. 26. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Baker, mi lett volna ha ofidnak viszed az ajándékot névnapjára és megpuszilod xDD
2017. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj, hogy megszabadultál egy ilyen hisztis p_csától.
2017. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nem feltélenül tinipics@,sőt.Szerintem én is ezt reagálnám,de mindenképp hagyj neki időt. Ha vársz egy kicsit,hagyod megnyugodni,majd utána mondod el neki,akkor jobban fog reagálni hidd el ! Szurkolok!
2017. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én csak az igazságot mondtam. Rinyál és kidobott a semmiért, ez a hisztis p_csák ismertetőjele.
2017. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő egy nagyon érzékeny lány. Ezért is lehet. Viszont azt nem tudom hogyan fogom kibírni, hogy napokat töltsek nélküle.. 😢😢😢
2017. ápr. 26. 19:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy jobban fog reagálni!!
2017. ápr. 26. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt a legtöbb lány így reagálta volna le.Végülis ha szeret normális,hogy nem akar félreérthetően helyzetben látni egy másik lánnyal.Adj neki egy kis időt és utánna kedveskedj neki és bizonyítsd be,hogy igazán szereted.Ezért még nem kell egy bizonyos jelzővel illetni,hiszen az lenne a baj ha egyáltalán nem érdekelné,hogy kivel és mit csinálsz. Gratulálok a lánynak,hogy ilyen barátja van és nem egy érzéketlen bunkó :) Sok sikert.
2017. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis gondolkodási (és "lenyugvási") időt, utána próbáld meg vele személyesen megbeszélni.
2017. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hat nem ertek az ilyesmihez mar bocsanat hogy ide pofatlankodom 13-evesen de szerintem ha tenyleg szeret es

egy kicsi idot hagysz neki akkor o is fog teged keresni vagy egy ki ido mulva te mesz oda es akkor mar beenged :D

vagy probald meg kieengesztelni valamivel :D

2017. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!