Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 😂

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 😂

Figyelt kérdés
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mit csináljak. Bejövök egy nagyon jó csajnak, aki nekem is tetszik és mit csináljak? Nem ez lenne az első randim, de attól tartok, hoyg nagyobbak az elvárásai.

2017. máj. 19. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Keress közös dolgot bennetek.

És arra menj rá.


Pl mindketten szeretitek a kosárlabdát, akkor hozd össze a dolgot hogy együtt legyetek.

vagy közös sorozat, zene stb.

2017. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Talán hívd el moziba vagy valami... Legyen már vér a pucádban öcsém...:D
2017. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak annyi még hogy léccives lányok is írjanak, és írjátok oda például azt h F15 például. Köszi😉
2017. máj. 19. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Moziba elso randira sose vigyel lanyt. Olyan helyre kell ahol biztos egymasra tudtok figyelni, kettesbe vagytok nagyjabol, es beszelgetni tudtok. Esetleg park es fagyizas, vavy egy tohoz kiultok, vagy egy kavezo vagy valami hasonlo:D

17/lany

2017. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok

És még sosem randiztam, de én nagyon örülnék ha moziba elvinne valaki első randira szerintem hangulatos

Utána meg beülhettek valahova enni vagy ilyesmi és ott tudtok beszélgetni a friss élményekről (film) és átterelheted a szót rá is meg másra 16L

2017. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!