Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Mit tegyek? 😂

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mit csináljak. Bejövök egy nagyon jó csajnak, aki nekem is tetszik és mit csináljak? Nem ez lenne az első randim, de attól tartok, hoyg nagyobbak az elvárásai.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, randi, mozi, első

05-19 22:52  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Keress közös dolgot bennetek.
És arra menj rá.

Pl mindketten szeretitek a kosárlabdát, akkor hozd össze a dolgot hogy együtt legyetek.
vagy közös sorozat, zene stb.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 05-19 22:53 Privát üzenet
Talán hívd el moziba vagy valami... Legyen már vér a pucádban öcsém...:D

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 05-19 22:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak annyi még hogy léccives lányok is írjanak, és írjátok oda például azt h F15 például. Köszi😉

# 3/5Időpont 05-19 23:12 Privát üzenet
Moziba elso randira sose vigyel lanyt. Olyan helyre kell ahol biztos egymasra tudtok figyelni, kettesbe vagytok nagyjabol, es beszelgetni tudtok. Esetleg park es fagyizas, vavy egy tohoz kiultok, vagy egy kavezo vagy valami hasonlo:D
17/lany

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 05-19 23:30 Privát üzenet
Én lány vagyok
És még sosem randiztam, de én nagyon örülnék ha moziba elvinne valaki első randira szerintem hangulatos
Utána meg beülhettek valahova enni vagy ilyesmi és ott tudtok beszélgetni a friss élményekről (film) és átterelheted a szót rá is meg másra 16L

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 05-20 18:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyenkor mit csináljak? 😂
Mi értelme annak ha valaki akkora selejt mint én? 😂😂 (héják el-nem önsajnálkozás)
Fiúk! Nektek a lányos lányok vagy a fiús lányok jönnek be? 😂
Lányok? Tudtátok ezt Drake-ről? Kövessem a példáját? 😂
So 15 vagyok es bejon egy srac asszem 😂. Nem reg jott a suliba es sokszor eszre veszem ha felenk nez (egy nagy lany barati tarsasag fele ) es en sosem tudom eldonteni hogy..
Milyen az első csók? 😍😂

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu