Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nálam 1 évvel fiatalab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam 1 évvel fiatalabb fiú, akit szeretek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiú 14 én 15. Azt tudom hogy ő szeret/szeretett.

Egyiknap leírtam neki, hogy mit érzek, hogy semmi bajom vele, csak fura hogy egyszer azt mondja van barátnője vkinek aztán amúgy facen <3 - eket ír, élőben megölel, és ez így furcsa nekem, és nem tudom mit gondol, aztánelküldtem neki, látta de nem írt rá semmit, másnap találkoztunk személyesen váltottunk pár szót,akkor úgy csinált, mintha semmi nem történt volna, viccelődött is. Aztán mindenki ment a dolgára. Szerintetek?? Ilyenkor mit kéne tennem?


2017. máj. 20. 15:32
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld neki elmondani mégegyszer hogy mit érzel és ha ismét nem veszi komolyan, akkor hagyd a fiút. Ha még mindig szeret akkor nem fog úgy tenni mintha nem is érdekelnéd, vagy ha mégis akkor még nem nőtt fel ahhoz hogy kapcsolata legyen ami 14 évesen nem is olyan nagy csoda. Az hogy szíveket küld az meg még nem jelent olyan sokat, neten keresztül szinte minden ember küld a másiknak szívet, ennek nincs túl nagy jelentősége.
2017. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az nem ciki hogy egyszer leírtam neki és nem írt semmit és leírom neki megint és arra se válaszol? Igen tudom, nem is a sziveken van a hangsúly, hanem igazábol élőbe is máshogy néz rám, mint aki szeret, meg ahogy hozzám ér is, de válaszolni nem válaszol.
2017. máj. 21. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne írd le még egyszer. És egyáltalán, nem írásban kell a kapcsolatot tartani, ha találkozhattok is.
2017. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer begbeszéltük, hogy találkozunk, nagyon vártam, hogy végre beszélhetünk, de erre jött az egyik barátja, aztán később másik kettő is, és így semmit nem tudtunk szinte beszélni. Amikor találkozunk, akkor ugy csinál mintha semmi nem történt volna
2017. máj. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!