Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek elveszítem, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elveszítem, mit tegyek? Nagyon szeretek egy férfit. Vesz egy házat, letette a foglalót. Elhívott megnézni, tőlem jóval fiatalabb nő árulja.

Figyelt kérdés
Nagyon jó elbeszélgettek! Az az érzés jött, megtetszett neki. Egymás telefonszámát elkérték, több hónapig nem költözik el a nő, de tartani fogják a kapcsolatot. A párom a magánéletéről is beszélt a nőnek de engem meg sem említett, olyan dolgokat elmondott ami szerintem nem tartozott a nőre.

2017. jan. 13. 11:06
 1/10 acelsziv ***** válasza:
Most együtt vagytok egyáltalán? Mert nem úgy tűnik .akkor nem veszítheted el, mert nem a tied.
2017. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen együtt vagyunk, többszőr jönn hozzám egy héten én meg hétvégén vagyok nála.Nem sokára egy éve, hogy tart közöttünk ez a kapcsolat.
2017. jan. 13. 11:22
 3/10 acelsziv ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem világos. Dugópajtiknak hangzik amit írtál és nem egy párnak.

Volt szó összeköltözésről? Egyáltalán kimondtátok valaha, hogy együtt vagytok?

2017. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a férfinál! Egyébként valószínűleg, ha nálad sem definiálta a dolgot, hogy kapcsolatban vagytok-e, akkor simán nyitott lehet arra, hogy háremet tartson. És elég gyanús hogy több nőt is tart egyszerre. Ha te normális pasit akarsz, akkor normális pasival gyere össze, ne egy olyannal, akinek komolytalan szándékai vannak.
2017. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...
2017. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen , ki modtuk hogy együtt vagyunk. Össze akar velem költőzni! Csak nekem furra volt, hogy egy idegennel ennyire elbeszélget, pláne magánügyekről.
2017. jan. 13. 12:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Mit tegyek , hogy megtartsam ? Jóval fiatalabb nővel szemben mennyi esélyem lehet ? Sokan 10 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál, oda is figyelek magamra! Páromnak is tetszek, kűlsőleg és " belsőleg " . Rá kérdeztem, akar e valamit a nőtől, mondta nem csak tetszik, szép , ne legyek ennyire vele bizalmatlan, meg tanulhatnák már benne bízni és gyerekiesnek tartott.
2017. jan. 13. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire bizalmatlan. Megtanulhatnál már bízni a párodban. Gyerekes vagy.
2017. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a párodnak, ne vetítsd ki rá a komplexusaid és az önbizalomhiányod. Ha eddig nem adott okot arra, hogy ne bízz benne, akkor ne fújj fel egy ilyen jelentéktelen apróságot.
2017. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen érzésed van a dologgal kapcsolatban, akkor válassz olyan hapsit, akiben megbízhatsz.
2017. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!