Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a csaj kb egyáltalán nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj kb egyáltalán nem érdeklődik felőlem, akkor felejtsem el?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetek Fb-on egy lánnyal, az elejétől kezdve szinte alig érdeklődött rólam.

Tehát 99%-ban én hozom fel a témákat és én kérdezem meg őt, ami még okés is lenne, de szinte soha nem kérdez vissza.

Persze, kérdezés nélkül is elmondom a véleményemet az adott témáról, hogy ne haljon meg a beszélgetés, de azért kicsit kellemetlen, mert állítása szerint nem zavarom és szívesen beszélget velem.


Az meg, hogy egy teljesen új témát ő hozzon fel és kérdezzen tőlem az még soha nem történt meg. Többnyire rám se ír, de ha mégis akkor is arról beszél, hogy vele mi volt/van.

Nem zavar, de jó lenne tudni, hogy mi van most.

Ő 14 én 17 vagyok.


2017. máj. 20. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak ilyen a személyisége (tehát kicsit egoista) és azt gondolja ez így rendben van , vagy nem érdekled.


Kicsit pihentesd ezt a dolgot. Tehát ne írj rá pár napig és ha ő sem keres téged , és nem keres akkor nem nagyon érdekled. De ha úgy sem vagy benne biztos kérdezd meg ,hogy van-e esélyed komolyabban.

2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lul amikor még a kisebbeket sem érdekled
2017. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Én is voltam így. Nem érdeklődött, egyszavas válaszokat adott néha, de olykor meg úgy éreztem ő is akar valamit, megölelgetett, stb. Csak én fél év után meguntam (bár én sem mertem lépni, nagyon bizonytalannak tűnt a dolog, nem akartam pofára esni). 3 hónapja nem írtam neki, de ő se keres. Ha ő nem érdeklődik nem vesztettél semmit, hidd el. 1000+1 lány van a világon.. Ha nem érdekled őt hagyd rá, majd jön a másik "busz" .
2017. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig ez okés, pár hét belefér. Ha mondjuk két hónap után sem változna, és nem érdeklődne, akkor lehet, jobb, ha hagyod. Így még van esély talán. Bár lehet jobb, ha nem éled bele magad, de veszítenivalód nincs, próbálkozz. Szerintem nincs veszve.
2017. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!