Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy beszéljünk vagy visszakapjam? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal kb fél éve szakítottunk. A szakítás egy baromság miatt történt, ugyanis volt egy nagyon jó lány barátja, akiről mindenki tudta, hogy nyomul rá. Ez persze engem is zavart, de mivel nem vagyok féltékeny típus, és tudtam, hog a barátomnak nem jön be, nem is tettem szóvá. Egy alkalommal chaten szóbajött és annyit mondtam, hogy ne beszéljünk róla. Ezért szakított velem...emiatt az egy mondat miatt. Előtte levő napon még nálam volt, iszonyat jól éreztük magunkat, sosem éreztem azt, hogy kihűlne a kapcsolatunk. Mikor szakított velem, elmondta, hogy szerelmes és szeret,de nem akarja,hogy a "féltékenységemmel megöljem a kapcsolatot." Azóta iszonyatosan hiányzik, és bármennyire küzdök, nem tudom elfelejteni, mostanában is sírok miatta. Szakítás után sok hibát elkövettem, írogattam neki, kedves voltam és mikor ő flegmán válaszolt én is beflegmultam és letiltott Facebookon. Sms-ben próbáltam bocsánatot kérni, de semmire nem reagált, nem volt hajlandó semmiféle kapcsolatot létesíteni. Kb 5 hónapja nem is beszéltünk, csak pár szót egy közös társaság miatt. Nagyon makacs és önző természet, nem engedett a közömbösségből, de volt néhány pillanat, mikor közeledést éreztem. Tegnap azonban feloldotta a tiltást, és azt sem tudtam mit csináljak örömömben. Nem jelöltem ismerősnek, de ő sem tesz semmit. Írni sem akartam, de véletlenül elküldtem neki egy Messenger-meghívást és semmit nem válaszolt, de megnézte.


Szerintetek hogyan tudnám valahogy visszaszerezni vagy beszélgetésre bírni? (2 hét múlva újra találkozunk a társasag miatt és sörfesztiválra megyünk)

Kérlek, segítsetek mert nagyon rosszul érzem magam... Előre köszi mindent!



2017. máj. 22. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
figyelj jelöld ismerösnek es beszeljetek meg vagy hivd fel hivd el valahová hogy ez van meg kell beszelnetek
2017. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig is próbáltam, de nem reagál
2017. máj. 22. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor lemondott rolad keress hobbyt probáld meg elfelejteni 2 het mulva ha találkoztok es ha figyel odamegy beszelgetni akor a tied de ha nem akor csak magadat add hogy boldogvagy es mar nem hiányzik
2017. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben nem futnék utána. Te tényleg próbálkoztál és szerintem butaság volt a részéről ilyen kis dolog miatt szakítani veled. Próbálj meg tovább lépni. Ne csak mindig te erőlködj, ő tett valamit annak érdekében hogy rendbe hozza a kapcsolatotokat?
2017. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell utana futni legy mosolygos vidam es majd rályon 1 értéket veszitett el a semmiert :)
2017. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!