Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szerezzem őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szerezzem őt vissza!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, már egy jó párszor ott voltunk, hogy össze jövünk, de aztán mégsem. Volt, hogy miattam volt, hogy miatta. A legutóbbiból miatta nem lett semmi. Már több mint 1 éve beszélgetünk. Nagyon szeretem őt. Rengetegszer próbáltam elfelejteni és el is akartam, de lehetetlen. Nem tudok túl lépni. Legutóbb egy hónapig nem beszéltünk, mert nem írt vissza. Én a padlón voltam, s próbáltam minden áron elfelejteni, de nem ment. Le írtam tegnap neki a véleményem és jól reagált rá. Bocsánatot kért stb. Hogyan szerethetném meg? Nagyon hiányzik és bármit megadnék mostmár, hogy együtt legyünk. 😭❤ 15/L

2017. máj. 23. 18:01
 1/2 A kérdező kommentje:
*szerezhetném
2017. máj. 23. 18:03
 2/2 anonim válasza:
Hát... Nekem csak egy tippem van, az pedig az hogy próbálgass ráutalni, pl.: Kezdj el vele beszélgetni hogy ki tetszik neki, vagy milyen filmeket szeret.. stb.. :)
2017. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!