Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne bántsam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne bántsam meg mégjobban?

Figyelt kérdés
Ismerem velem jár egy iskolába de más osztályba. A facebokon keztünk el beszélgetni, és járni akart velem azt írtam hogy talán de ő ezt félre értete és másnap az iskolában szétkürtölte én csunyán megbántotam. aztán kb. pár hét múlva bocsánatot kértem tőle mesengeren de nem értete nem írtam neki visza semit igazából tetszik de nem tudom mit csináljak!

2017. máj. 24. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Tanulság: legyél egyértelmű és megfontolt!
2017. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Beszélj vele a dologról személyesen ha nem válaszol messengeren, mert úgy az ember egyértelműbben ki tudja fejezni magát. Tisztázzátok a dolgot.


Sok sikert! Drukkolok!

2017. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!