Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen lenne a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne a szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már hónapok óta felkeltette az érdeklődésemet. Egyszer a vonaton odamentem hozzá és beszélgettem vele. Sajnos nem tudtam vele sokáig beszélgetni de úgy vettem észre, hogy bejövök neki mert a beszélgetésünk alatt állandóan mosolygott,és ő is érdeklődött felőlem.


Attól a perctől kezdve, hogy megláttam úgy érzem, hogy beleszerettem. Egész nap csak ő rá tudok gondolni, hogy van, mi lehet vele. Sokszor volt olyan, hogy elterveztem most oda megyek hozzá és beszélgetek vele csak sajnos nem mertem. Ha láthatom már attól is sokkal boldogabb vagyok. Ha pedig nem láthatom akár csak egy nap is egyszerűen elmegy mindentől a kedvem, egy jó ideje már éjszakánként alig alszom akkor is csak ő rá tudok gondolni.



2017. máj. 26. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Edes fiacskam tini temaban irod ezt ki? Akkor NEM, nem ez a szerelem 😒
2017. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerelem szerelem sotet verem..
2017. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 Bárki lehet szerelmes,mindegy hány éves.

Szerintem megtetszett neked,ami nagyon közel áll a szerelemhez.Később bele is szeretgetsz.

2017. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, már régen beszéltem vele mert sajnos nem mertem vele beszélgetni. Amikor beszélgettünk utánna másnap amikor felszállt a vonatra olyan volt mint ha észre sem vett volna és ez is elbátortalanított.
2017. máj. 26. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg ez a vonat elment.
2017. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól hogy​ mosolyog nem biztos, hogy be jössz neki.. ez alap dolog hogy ha valakivel beszélsz nem fa pofát vágysz.
2017. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!