Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik legjobb haverom húga?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik legjobb haverom húga? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok én is és a haverom is, 10 éve haverok vagyunk és osztálytársak. Van egy 16 éves húga. Nagyon szép alakja van és megfogott benne valami. Ma 3-an ebédeltünk arénába a kfc-be. Beszélgettünk meg minden. Néha ránéztem a csajra, elmosolyodott. Szerintetek mit csináljak?
2017. máj. 26. 23:08
 1/9 CFB ***** válasza:
Ha tetszik a húga, beszélj először haveroddal-én legalábbi ezt tenném. Vagy beszélj a csajjal a báttya tudta nélkül
2017. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon össze vannak nőve. Szinte a facebook-ot is együtt nézik XD Haverom amúgy nagyon durván vissza fogott, félénk gyerek, ám a legjobb tanuló az osztályba. Én meg nagy dumás vagyok, de ugyanakkor semmi hátsó szándék nincs bennem, nem egy átverős vagyok szimplán nagy arcom van. Hát haveromnál ha rákérdeznék, akkor nagyon durván meglepődne szerintem. Csajra meg ha ráirok tuti rögtön, figyu báttyus a spanod irogat nekem. Tehát nem tudom mi legyen
2017. máj. 26. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs benned hátsó szándék? Már hogyne lenne, az a kérdés lényege.

Egy nagyon szép alak nem indokolja az ismerkedést, és a mosoly pedig nem jelent közeledést. Szerintem túlzásba estél.

2017. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írhatnám azt is, hogy nagyon jó volt vele beszélgetni stb. és eltudnám vele képzelni a jövőmet de ne haladjunk ennyire előre. Egyenlőre elég lenne ha beszélgetést folytatnék vele. Ennek kialakitása lenne a lényeg.
2017. máj. 26. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb havered!! Szerintem orulne ha csaladban maradnal :D
2017. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát tényleg az, 10 éve szerintem nem volt olyan nap hogy ne beszélgettünk volna legalább fb-n. Sokszor amúgy nem ért velem egyet meg rámszól mikor túlzásba esek órákon a dumával, hülyeséggel. De van hogy röhög az egészen. Már mondta párszor hogy visszafoghatnám magam, ennyi a baja. De ez talán itt nem sokat számit.
2017. máj. 26. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj:)

Sztem helyedben megbeszélném a haveroddal, hogy nagyon tetszik a húga, és szereted is!

2017. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom..:D en voltam ugyanugy legjobb haverom noverevel.de nem mentem ra vegul,mivel tudtam hogy a gyerek enyhen kiakadna,foleg amiket egyutt csinaltunk elotte bulik alkalmaval xd
2017. máj. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a haveroddal, nehogy ez miatt romoljon meg a kapcsolatod vele. Lehet hogy belemenne, viszont ha később tudná meg szerintem nem csak az miatt akadna ki hogy rámásztál a húgára, hanem azért is mert nem mondtad el neki. :D
2017. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!