Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta a hasam és a nemiszervem között nagyobb hegek vannak, valamint a mellemen is akad 1-2 folt.

Titeket ez mennyire zavarna ? Nem merek emiatt igazán ismerkedni, félve, hogy csúnyának találnak.



2017. máj. 29. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Bármilyen póló eltakarja, ne félj emiatt :) Mondd, hogy cápaharapás.
2017. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azzal nincs is baj,csak ha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk...


(Cápaharapás? Ez tetszik :D)

2017. máj. 29. 01:03
 3/12 anonim válasza:
47%

Nem,nem zavarna.

Az zavarna,ha késnyomok lennének,amit az ellenséges drogkartell emberei okoztak neked,miközben drogot csempéztél át az ukrán-magyar határon...ha nem ilyesmiről van szó,akkor szóra se érdemes.

Egyébként nőként mondom,ha komolyra fordul a dolog,és már ott tartok egy pasival,akkor engem egy kicsit lejjebb lévő dolgok érdekelnek,nem a pasi hasa:D

2017. máj. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azt hittem azt kezded el mondani, hogy ha egy lánnyal komolyabbra fordulnak a dolgok akkor nem fogja őt ez érdekelni.

De nem, neked a lenti dolog a fontosabb :D

Had kérdezzem meg, ez alatt azt érted, hogy ha nem olyan mint elképzelted akkor lekoptatod?


Válaszoló:

Ha egy lánnyal komolyabbra fordul és szeret, nem fogja zavarni ilyen kis heg féleségek. Ha meg mégis, akkor meg jobb is ha lelép. Ebben az esetben nem veszítettél sokat.

2017. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ahogy olvastam a kérdést az esett le, hogy csaj vagy és leszbi, ugye? Egyébként ha valaki szeret téged akkor ezek nem fogják zavarni.
2017. máj. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok.

Korábban megesett egy fiúnál, akivel évekig jártam, hogy mikor arra fordult a dolog akkor dobott.

2017. máj. 29. 07:01
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Az egy nagy faszk#&#&p aki emiatt dob :D a cápaharapásos dolgot én is be vetettem már párszor és viccként fogták fel :D
2017. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. Nekem a térdemen van egy heg, kiskoromba annyira csúnyán felsértettem egy eséssel, hogy a mai napig heges maradt a helye. Engem ez sose zavart, ha emiatt nem áll szóba velem egy srác akkor az az ő baja :D
2017. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mivel én egy kétballábas szerencsétlen vagyok aki képes elesni a saját lábaiban tele vagyok kisebb nagyobb sebekkel horzsolásokkal:D ha arra kerülne a sor egy lánynál pont nem az esetleges hibái érdekelnének.
2017. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is kétballábas vagyok, emiatt kisebb-nagyobb maradandó sérüléseim lettek. Talán kicsit bátrabb leszek.

2017. máj. 29. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!