Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha csálé a fogam?

Figyelt kérdés
Arrol van szó hogy felül a kèt oldalsó metszőfogam elèggè előre áll. Miközben beszèlek nem látszik csak akkor ha mosolygok vagy nagyon nevetek. Titeket ez így zavarna? Vagy elviselhető lenne? 13f

2017. máj. 21. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha téged nagyon zavar, akkora fogszabályzó mindent megold, 1-1,5 év alatt helyre rakja a fogaidat.


De ha nem zavar, meg "tetszel magadnak így" (tudom, ez most nagyon furán hangzik), és úgy gondolod hogy senki sem tökéletes, és egy kis szépséghiba belefér, akkor szerintem hagyjad, nem kell egyből a fogászatra rohanni:)


Biztos van akinek nem tetszene, de aki tényleg szeret meg kedvel, az nem a fogaid alapján fog dönteni:D

2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Engem azèrt elèggè zavar. Sztem megyek fogászatra ès akkor már utána az èvekben nem gog ez foglalkoztatni.
2017. máj. 21. 19:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert fogszabalyzo se allitja vissza egybol es hogy zavarna r titeket ha csálè.
2017. máj. 21. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el fogászatra. Nem nagyon szeretem ha egy fiúnak nagyon csálék a fogai... de ha már van fogszabályzója az jobb mert legalább látszik hogy törődik a fogaival és nem nagy ívből leszarja. Nálam ez egy jó pont.
2017. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd nemsokara megyek. Csak 2 fogamat majd ki kell hizni ahoz hogy ezek a hejere alljanak. Aminek nem orulok annyira de ha muszaly akkor muszaly
2017. máj. 21. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod, amúgy sok csajnak bejönnek a fogszis fiúk
2017. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogszabályzó (majdnem :D) mindenen segít! A foghúzás miatt pedig ne félj.

Volt osztálytársamnak 1,5 évig volt fennt a fogszabi, most nagyon boldog, és büszke a fogaira.

Nem a legkellemesebb érzés, de utána örülni fogsz az eredménynek :)

2017. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!