Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsokolt es most nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsokolt es most nem tudom mi van (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az van, hogy az egyik iskolatarsammal vagy 3 honapja elkezdtunk beszelgetni. Mar 3szor lehivott setalni, agyon rendes volt, rengeteget beszelgettunk, el is mondta, hogy tetszem neki, de hogy nem akar mar kapcsolatot suliban. A legutobbi talalkozon azonban megcsokolt. (Haromszor is). Most akkor szerintetek szorakozik velem, vagy tenyleg bejovok neki? Eleg sok baratnoje volt mar. Elore is koszi a valaszokat! (En 15/l, o 16/f



2017. máj. 29. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, az a biztos. :) Mondd meg neki, hogy nem érted a logikát, most együtt akar lenni veled, vagy nem.


Írtad, hogy barátnője volt már, lehetséges, hogy azért nem akar kapcsolatot, mert vagy cikinek tartaná, vagy attól fél, hogy akkor nem lehetne együtt más lányokkal párhuzamosan veled, vagy utánad.


Beszéld meg vele mindenképpen, ha te is szeretnéd a dolgot. De ha Ő nagyon "menekülne" a kapcsolattól, akkor inkább most hagyd, mint mielőtt nagyon beleszeretsz.

2017. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves,de már elég sok barátnője volt. Korát tekintve ráadásul gondolom 1-2 hónaposak. Te csak az exei népes táborát fogod gyarapítani.

Szeretnél egy lenni a sok közül? Ha igen,akkor folytasd és az leszel. Ha nem,akkor ne folytasd ezt a kapcsolatot és ne dőlj be semmilyen mézes mázas szövegnek.

2017. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele, hogy egy lennek a sok kozul. De tetszik... Es most ez annyira jonak tunik igy. Hat, nem tudom. Barkinek akivel osszefogok jonni, lesznek mar exei, es az ember a legnagyobb szerelembol is felebredhet, es azoknak is vege van. Tudom, hogy ennyi idosen meg semmi komolyra nem szamithatok, hogy majd en megvaltom a vilagot nala, vagy engem komolyabban vesz mint a tobbi lanyt vette. De megis ebben remenykedem.
2017. máj. 29. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
#3:Lehet másoknak is lesznek exei, de lefogadom ez a srác nem becsülte meg őket. Sok srác fog még tetszeni,sokkal jobbak is!
2017. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És ne reménykedj, csak pofára esés lesz belőle csak.

Az értlemes ,megfontolt lányokat a legtöbb fiú szereti és értékeli,de te pont úgy cselekszel,hogy az ellenkezője válik belőled.

2017. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
O az elso fiu. Tole kaptam az elso csokom. Meg soha nem volt baratom. Szerintem elegge megfontolt vagyok. Nyilvan ha nem igy lenne, akkor mar a 150. ilyen eset tortenne meg velem. De nem.
2017. máj. 29. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyjuk. Ha nem fogadod el a segítséget,minek tetted fel a kérdést.

Ez aztán frankó első csók volt...remélem kihasznál,mert nem látod a fától az erdőt.

2017. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szórakozik veled, de a te döntésed, vagy megfogadod a fent leírt tanácsokat vagy nem. Remélem jól döntesz és nem bánod meg.

18F

2017. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Koszi abkedvesseged, en is szeretek masnak szart kivanni!:D Amugy koszonom a valaszokat, es a tanacsokat. Igazatok van, elnezest kerek.
2017. máj. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!