Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene egy adott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene egy adott szituációt külső szemlel lereagálni avagy megoldani?

Figyelt kérdés

Előre szeretném jelezni jobban szeretném privátba megbeszélni.

Annyiról lenne szó eddig nem nagyon volt részem szerelembe?

Nem tudom miként hívjam egész szituációt.

Találkoztam egy személlyel, aki nagyon szimpatikus nekem viszont eddig „kapcsolat kiépítést” „csajozást” „bókolást” nem nagyon gyakoroltam életem során.

Eléggé egy zárkózót személyiség voltam utóbbi években kezdtem el egyre nyitottabb lenni.

Ugye találkoztam ezzel a személlyel magam módján próbáltam „elhódítani” viszont nem érzek felőle semmi visszajelzést. Ami véget venném bátorságot még jobban erőltessem, hogy kimutassam akár az érzéseimet. Annak is betudhatom eddig még nem „mozdultam” rá lányokra vagy nem tudom mit kéne várnom.?


Ha esetleg lenne valaki, aki meghallgatná az egész történetemet majd tapasztalatai alapján véleményt nyilvánítaná annak nagyon megköszönném!


Egy 20 éves fiú.


2017. máj. 29. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj
2017. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2017. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire segíthetek,de ha gondolod meghallgatom
2017. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálok segíteni ha tudok, írhatsz:)
2017. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!