Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyugtassam le magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam le magam egy kicsit?

Figyelt kérdés
1 hete járok egy lánnyal. Rohadtul tetszik külsőre, és belsőre is. Tehát számomra tökéletes, tényleg rohadtul boldog vagyok hogy vele járhatok. De Ő egy olyan lány, aki nagyon sok fiúval beszélgetett még mielőtt elkezdtünk járni, és attól félek hogy még mindig, vagy valami olyat fog csinálni.. Nem értem miért érzem ezt, de félek. Legszívesebben folyamatosan megnézném a messengerét, de nyílván nem fogom. Hogyan nyugtassam meg magam? Normális válaszokat várok, köszönöm!

2017. ápr. 23. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Bízz meg benne hogy nem csinálja ezt. Vagy törd fel a facebook profilját és kutasd át, ami mondjuk ha kiderül biztos hogy nagy veszekedést fog kezdeményezni köztetek
2017. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ja, az biztos hogy nagy veszekedés lenne. Elkezdené, hogy miért nézem meg a beszélgetéseit, és megkérdezné hogy miért nem bízok benne. Úgyhogy az nem jó.
2017. ápr. 23. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nm viszonozza mégis kell :d
2017. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát Drágám most lebuktál. Szakitok veled. És meg ne próbáld feltörni a messengeremet. Ja és már három se-elgetek Ferivel, te csak elterelés voltál. Puszka.
2017. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia :) a féltékenység egy bizonyos szintig természetes de ha túlzásba viszed akkor a lány lehet, fullasztónak fogja érezni.Szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom és ezen neked kell dolgoznod.Gondolj arra,hogy hiába beszélt más fiúkkal is téged választott és amúgy is ha le akarna cserélni akkor azt nem nagyon tudnád megakadályozni.Tudod csak az olyat viszik,amelyiket lehet gondolj inkább erre.
2017. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad. Legyél mindig jobb. Ezáltal nő az önbizalmad is, és ha nő az önbizalmad, csökken/eltűnik a féltékenység.
2017. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ma belenéztem a messengerébe, mert otthagyta a telóját (tudom, nem kellett volna) és már 1 fiúval se beszél, csak a barátnőivel, meg velem amikor nincs nálam/nem vagyok nála.
2017. ápr. 29. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Üzenet archiválásról hallottál?
2018. jan. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!