Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsam meg a szerelmeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg a szerelmemet, ha kikürtölték a világnak a privátnak szánt kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt héten beleszerettem egy lányba. Mostanáig sikerült titokban tartani az egészet, hogy szépen lassan elnyerjem a szívét. De miután elkezdtem volna "tapogatózva", lassan közeledni hozzá, de jöttek az osztályban a szokásos pletykafészkek, s lebuktam, s szeretett kedvesemnek mindezt egyszerre kellett megtudnia, nem darabokban, ahogy terveztem. Így most már egy picit szégyenlős lett, s nem tudom, hogy javítsam ki azt, amit a szószátyárok elrontottak. Légyszíves segítsetek!

2017. máj. 30. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem is csodálom, hogy szégyenlős te költőlélek ahogy írásodból szűröm le.


Ám folytasd, továbbra is lassan, hogy tényleg érezze ő a szeretett kedves.

2017. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg bármi más, ami jó tipp lenne?
2017. máj. 30. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak semmi aggodalom drága testvérem, ha eddig bejöttél neki, akkor ezután sem lesz baj, sőt még jót is tehet, ugyanúgy beszélgess vele, hívd el talizni, a lányok nem hülyék általában már első beszélgetés után megérzik ha tetszenek egy fiúnak, az hogy ez most ki lett mondva semmi érdembelit nem változtat, csak akkor most már céltudatosnak kell lenned, lehetsz egy kicsit rámenősebb.
2017. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2017. máj. 30. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
De egy dolog: most inkább pár hétig "kóstolgassam" vagy a második válaszoló alapján legyek rámenősebb? És mi van, ha elutasít?
2017. máj. 30. 18:00
 6/6 BarniGamer12 ***** válasza:

1.Derítsd ki hogy mennyire kavarta fel a lányt a történet.


2/1.Ha nagyon felkavaró volt számára a történet akkor hagyjuk neki egy kis türelmi időt hogy feldolgozhassa a történteket


2/2.Ha nem akadt ki annyira akkor szabad a pálya


Az osztálytársak zavaró tényezők de ha egyszer "kihirdették" utána 2 vagy 1 napig lesz téma utána elfelejtik

Utána már egyszerű lesz a dolgod.


Sok sikert kívánok

BarniGamer12

2017. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!