Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után, nem Akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, nem Akarom elfelejteni szerelmemet! Minden nap rá gondolok, agyalok. Vélemény?

Figyelt kérdés

Nem lenne értelme új kapcsolatba belemennem másokkal, ez a kapcsolat, aminek most vége lett, utánozhatatlan és gyönyörű volt! A páromat nagyon megszerettem, soha senki nem fog ennyire tetszeni. esélytelen.

Sajnos ő többet akart mint amennyit tudtam neki nyújtani, hihetetlen aktiv a csaj. Így elhagyott. Várható volt.

de nagyon fáj.


2017. ápr. 6. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáj, fájni fog egy ideig, de túl leszel rajta. Nincs páratlan kapcsolat tizennéhány éves korban, most kicsit ülepedjen, inkább a barátaiddal mászkálj el helyekre, aztán begyógyulnak a sebek. Megértjük, ha fáj, mindenkinek fáj, üdv a felnőttek világában...
2017. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 3 hónapja szakítottam, és még nem vagyok túl rajta (1,5 év).. Hidd el csak az idő tud segíteni ezen, vagy próbálj meg ne koncentrálni rá, de úgy is eszedbe fog jutni minden kis dologról(mint most nekem miközben ezt írom.. :) ) De próbálj rá úgy gondolni, hogy egy jó élmény volt, amiből tanultál, jól érezted magad, de van ezer másik lány , lehet még most azt hiszed Ő volt az igazi, de nem tudhatod.. Nekem még most is fáj, de már kevésbé mint az első hetekben.. Nem könnyű dolog túl tenni magad rajta, de ez fejben dől el, hogy akarod-e , hogy túl legyél vagy sem, elején győzködtem magam, hogy nincs más és nem kell más csakis Ő, de rá kellett jönnöm, hogy csak magamat "sajnáltatom" és teszem tönkre így hát eldöntöttem, hogy tovább lépek, és annak ellenére, hogy hiányzik kicsit, beláttam, hogy már ennek így kellett lennie..

Szóval fel a fejjel és csak tedd rendben magadban a dolgokat, sírd ki magad(én is sírtam fiú létemre, segített, hogy kiadtam magamból a dolgokat), beszéld ki magadból ami nyom belülről, barátnak,családtagnak,tesónak,aki meghallgat és akiben bízol, aztán pedig csakis magaddal foglalkozz, ha a múltat hozod fel mindig sose leszel képes elfogadni, hogy vége.. Most ezek lehet nem segítenek, de én így "tettem túl magam" a szakításon.. :) Ha szeretnél írj privátot.

21f :)

2017. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is átéltem hasonlót, nem csak, hogy nem tudtam, de nem is akartam elfelejteni az illetőt. 1 év után már jobb volt, két év telt el mikor kijelentettem, hogy tényleg teljesen túl vagyok rajta. Már nem fáj , ha ragondolok, pedig sose gondoltam volna, hogy eljuthatok ide. Azóta újra szerelmes lettem, és úgy érzem a mostani kapcsolatom sokkal csodásabb,mint amilyen az volt. Pedig hidd el, én se gondoltam volna, hogy letezhet annál jobb. Szóval fel a fejjel, bármilyen kozhely, az idő segiteni fog! Nekem csak az segített. Semmi más. És egy új szerelem, de az is az idővel jött
2017. ápr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!