Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár napja találkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja találkoztam egy csajjal és most vele álmodok!? 14/F

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam az egyik haverommal meg kettő csajjal és az egyik nagyon bejön nekem.Tegnem vele álmodtam azt egy nagyon hosszúálomban hogy összejöttünk és nagyon úgy éreztem mindtha szerelmes lennék.Felkeltem és magállás nélkül rajta kattog az agyam.Ez jelent valamit?Hétfőn ujra találkozok majd velük.Mit tegyek?

2017. jún. 1. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb beszélgess vele sokat, ismerd meg, de ne nyomulj rá nagyon. Próbálj meg rájönni,hogy ő hogy néz rád,mit akarhat. De ha nem sokszor találkoztatok,akkor ne várj csodát :D Majd kialakul, esetleg elhívhatod majd valahová csak kettesben :)
2017. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azta, ugyanez történt velem is, bár én nem is beszéltem a lánnyal, csak láttam, de ilyen... Instant szerelem érzés elkapott, még nem volt ilyen. :D Ha legközelebb meglátom én leszólítom, neked is ezt javaslom. :3
2017. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Álmodom és találkozom, mert ikes igék, bocs. Tudod, ha egyes szám harmadik személyben-ik ragot kap az ige, akkor egyes szám első személyben -m a végződése: alszom, iszom, eszem stb. De írok, élek stb.

Ha legközelebb találkozol vele, még ne mutassad ki, hogy mennyire tetszik neked, előbb próbáld meg jobban megismerni, beszélgess vele kedvesen, hogy lássad, nem csak külsőre tetszik-e. Ha szívesen beszélget veled, akkor megkérdezheted, legközelebb mikor láthatlak, aztán majd alakul minden magától.

2017. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelent valamit. Azt, hogy éhes makk disznókat álmodik. :-))
2017. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!