Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról ha egy kapcsolatban a lány az idősebb?

Figyelt kérdés
Hát sziasztok! Nem azért tettem ki a kérdést mert ez nekem rossz csak mert pár embertől kaptam sértéseket és ezért kérném ki a TI véleményeteket! Szóval a barátom 15 én 19 éves vagyok. Igen, igen már " felnőtt " vagyok ő meg "gyerek". Most mondhatnám azt hogy az ő intelligenciája magasabb mint a többi korableié de nem mondom ez nem igaz. Egy tipikus 15 éves kamasz srác és ezt szeretem benne. ÉS NEM, NEM VAGYOK PEDOFIL! Én meg szerintem egy "normális" 19 éves "nő" vagy lány vagyok. És 5 hónapja járunk. Köszi a válaszokat minden nemű választ várok

2017. jún. 1. 08:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi probléma nincs ezzel. :) Az én barátom 1 évvel és 1 hónappal fiatalabb nálam, de ha több lenne köztünk a korkülönbség, akkor is összejöttem volna vele.
2017. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm válaszaitokat. Jó jó most nem olyan lesz most ez de most a szexel azzal most akkor mi van? Mert ő szeretné én még nem
2017. jún. 1. 16:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért pontoztatok le? Mert igazam van?

Számít, hogy mikor ki mennyi idős, és ez igazolja az is amit a kérdező utolsónak írt. A 15 éves fiú akar szexelni , te nem. Hát persze. 15 éves fiúknak semmin sem jár az eszük csak a szexen. Ami teljesen érthető. Azt hiszik fülig szerelmesek, de őket inkább a nemi vágy hajt. De te már érzelmeket is akarsz.. Nyugodtan lepontozhatjátok ezt is, de nem kell jósnak lennem, hogy tudjam ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Pár hónap, talán 1-2 év, és vége..

De úgy látszik az igazság senkinek nem kell, csak a nyálas hajbókolás... Na igen, az igazság sokszor fáj...

2017. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem hogy nem akarok hanem MÉG nem akarok és igen egyrészről igazat kell hogy adjak neked kedves utolsó
2017. jún. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!