Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? Többi lenn

Figyelt kérdés
Kb. 2 évvel ez ellőtt kezdett tetszeni és akkor elmondtam neki, hogy bejön ő is viszonozta, de nem jöttünk össze mert félt bevallani :( Az idei (suli) év elején össze jöttem valakivel, de rájöttem, hogy őt szeretem aki eddig is tetszett.Az a csoda jött, hogy mellé ültettek.Egész jól elvagyunk suliba és kívül is engedi, https://www.gyakorikerdesek.hu/adatvedelmi_szabalyokhogy simogassam és átkarolgassam.De ő nem tudja, hogy újra szeretem, hogyan vajam be neki, hogy szeretem, érdemes lenne az osztálykiránduláson vagy suliba/kívül? A kirándulás 2017.06.07-én lesz.Érdemes lenne neki valamit vennem vagy van nála egyátalán esélyem? A válaszokat előre is köszönöm :) 13/f
2017. jún. 2. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód.próba szerencse :)ha meg nem szeret nem baj majd elmulik nalad és jön más aki majd fog szeretni
2017. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de, hogyan mondjam el neki?
2017. jún. 2. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Fb felejtsd el. Személyesen kell.En nemegyszer elbaltáztam hogy fb on vallotam szerelmet a lánynak.. szóval személyesen négyszemközt ha lehet :) kirándulaskor félrehívod vagy suliban szünetben vagy suli után.
2017. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsot :)
2017. jún. 2. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2017. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!