Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem, és járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok van egy lány aki tetszik. Beszélgetünk facebookon kersztül meg minden. De nem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy szeretem. Most pedig egy másik lány belém esett 2 napja de távol tartom magamtól, mert nekem az a lány kell, akibe beleszerettem. Help Me! a Válaszokat előre is köszönöm.
2017. ápr. 22. 10:39
 1/3 anonim válasza:

En magam is pont ebben a hely zetben vagyok ! En odamentem ahhoz aki tetszik es megmondtam neki hogy jojjon el fagyizni ! ezt egyszer ketszer megcsinaltam es ekkor megkerdezte hogy van e mas baratnom ? de en meg nem kerdeztem tolle hogy akar e jarni velem .

Szoval ha te is ezt fogod csinalni szerintem meg fog kedvelni es akkor meg kerdezhetek tolle ezt ! A masiknak pedig ne mondj semmi butasagot egyszeruen vard meg amig osszejossz azzal akit szeretsz es utana eszre fogja venni hogy van mar baratnod ! remelem tudtam segiteni!

2017. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 22. 20:44
 3/3 anonim válasza:

Nincs mit !

Orulok hogy segitettem.

2017. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!