Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a "helyes"?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a "helyes"? Várjak? Ne várjak és inkább lépjek? Egyáltalán ezek tényleg valami jelek?

Figyelt kérdés

🌸Szóval Ő elég zárkózott fiú. Nyilván jóban van a fiúkkal de a többi lány osztálytársunkkal háthogyismondjam,NEM. Konkrétan nulla érzelemmel beszél minddel, nem válaszol csak ritkán írásban, tökre leszar mindenkit.. kivéve engem, merthogy nekem magától ír, a suliban is állandóan beszélünk, mindig nevet és mosolyog és hát velem szemben használ érzelmeket:D

🌸küldött egy rejtvény még napokkal ezelőtt aminek az volt a lényege, hogy segítségre van szüksége. Azóta viszont nem mondja el, viszakozik és csak "bizonyos dolog"-ként emlegeti, és mindig azt mondja hogy majd eskü elmondja csak kell még idő. :)

Tegnap is rossz kedve volt és mondtam hogy tudok-e segíteni és azt mondta most nem de majd igen. És ehhh, zavaros az egész, titkolja hogy mi a helyzet.

🌸 Tesi órán csapatot kellett választani erre megint elsőnek választott (mindkétszer), pedig!! például ott volt a lány aki egyesületben játszik és 100000000X jobb nálam. Ohh és ha valamit elrontok soha nem csesztet, sőőőt, pedig másokat mindig szapul(:

🌸Tegnap megbántott - bár nekem nem fájt csak inkább furán jött ki - és utána nem mert csomó ideig a szemembe nézni, konkrétan kerülte a szemkontaktust és láttam rajta, hogy mardossa a lelkiismeret.

🌸Nagyon sokszor azon kapom, hogy engem néz és akkor vagy 1; zavarba jön és lehajtja a fejét | vagy 2; elmosolyodik de tudjátok, úgy hogy az arca is mosolyog.

🌸Múltkor egy lépcső tetején álltam barátnőimmel és azt vártam hogy bemenjünk a színpadra, ő meg a lépcső aljánál állt két haverjával. Konkrétan velem szemben. És a szemem sarkából észrevettem, hogy többször rámnéz aztán végül találkozott a tekintetünk és lesütötte a szemét, erre a haverja rámkapta a fejét és elvigyorodott aztán mondott valamit Neki aki erre méginkább lehajtotta a fejét és tökre elvörösödött.

🌸Több órán mellettem ül amúgy de akkor kivételesen előttem volt, és ilyen régi reklámokat néztünk és olyan édes volt mert mindegyik utána hátrafordult és ott magyarázott róluk, meg filmekről is és konkrétan leszarta, hogy a tanár ott üvöltözik vele, olyan boldognak tűnt mint ritkán és végig a szemembe nézett (ami egyébként szinte ritka mert alig szokott mások szemébe nézni)

🌸 Olyanokat írt, hogy én vagyok (ugye a legjobb haverján kivü)l az egyetlen akivel ilyen mértékben tud normálisan beszélni mert tudok komoly és nem komoly is lenni és tudja, hogyha bármi van akkor rám számíthat és bízhat bennem.

🌸 Ha valami nem megy neki vagy valamit elrontott mindig full ideges és nem bírja elviselni a többi embert kivéve engem mert sírok olyankor még arra is van ereje, hogy rámmosolyogjon és sírok olyan hála van a szemében ami ilyen természetfeletti:D.

🌸Ugyanez van tesi órán is egyébként.. Ha nincs kedve valamihez akkor a tanár se tudja rávenni, viszont amikor én szólok neki akkor habár morog, de mindig csinálja és folytatja. (Igazi hisztigép😉)

🌸Éneken barátnőm szól neki erre felkel a padról és autómatikusan rám néz meg hozzám beszél, a szemembe nézve holott én semmit mem szóltam. És barátnőm ott próbálja minden alkalommal eléri, hogy rá figyeljen hamár hozzá beszél de Őt ez egyáltalán nem érdekli.

🌸Jaj meg viccből beragasztották a számat az osztálytársaim erre mindegyik fiú lekezelően nézett rám, tudjátok ez a teljes értetlenség, kivéve őt aki nevetett és mosolygott is (az arca is!!!)

🌸Van hármunknak - barátnőmmel és vele - egy közös mozdulatunk és ha barátnőm csinálja mindig fapofával néz, DE KONKRÉTAN, ha meg én akkor nevet is, és csomószor úgy köszön, hogy csinálja és jaj tudom hogy ez hülyeség de na:( ebben is látszik, hogy egészen máshogy kezel engem mint a többieket. (Arról pedig már nem is beszélek, hogy a besúgóim - vagyis a beavatott barátnők - mindig mondják, hogy megint néz, meg megint néz és még mindig néz..)


A lényeg viszont az, hogy mindenképp tudom, hogy ő félénk. Ezzel teljesen tisztában vagyok. Viszont konkrétan másfél hét után elballagunk és félek, ha addig nem történik semmi olyan, esélytelen hogy valaha történjen.

A kérdésem annyi, hogy szerintetek tegyek valamit? Beszéljek vele arról, hogy részemről mi ez az érzés lassan 1 éve? Vagy várják? Teljesen kétségbe vagyok esve:(

Köszönöm!



2017. jún. 2. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
nem mi, hanem ki a válasz pedig ÉN.
2017. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is!

Szerintem szedd össze a bátorságodat, és ülj le vele megbeszélni a dolgokat. Egy félénk fiú nem fog magától ilyet tenni, tapasztalatból mondom. Viszont, ha ez mindenképpen ki van zárva, akkor írj rá Facebook-on, vagy adj neki egy kézzel írott levelet. :) Én is ezt fogom tenni, csak várok még egy kicsit, hátha csoda történik. Sok szerencsét!

2017. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem érett egy párkapcsolatra.

Mit akarsz,párkapcsolatot vagy valami tesze tosza szenvedést?

2017. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lovefornow válasza:
Igaza van a 3-as válaszolónak. Ha össze is jönnél vele, egy tesze-tosza valamid lenne, nem egy párkapcsolatod. Szerintem maradj a friendzone-ban. Nem fog megszakadni semmiféle kötelék, ugyanolyan marad (remélhetőleg) minden. Nah de erről ennyit.
2017. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!