Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Beleszerettem az egyik lány barátomba. Mi a helyes döntés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Én 18

ő 15



2015. nov. 3. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából komplikáltabb, mint elsőre gondolja az ember...

Nem viccelek, maszturbálj miközben elképzeled, hogy vele vagy. Miután végeztél, gondolj vissza a leányzóra, még mindig vonzódsz hozzá? Előfordulhat, hogy a hormonháztartásod tréfálkozik veled.

Másodjára... Hívd el randevúzni, udvarolj neki, vagy "all in". A legrosszabb! ami történhet, hogy visszautasít és megszűnik a "barátság". Ez szarügy, de akkor barát volt előtte? Amennyiben tényleg barát, megmarad annak. Aztán még ott van az is, hogy bizony a vonzalom/érzelem kölcsönös. Ám biztosat csak akkor fogsz tudni, ha teszel lépéseket. Tökölj egyhelyben és a legkisebb esélyedet is kukába dobod, miközben a bizonytalanság malmaival őrölteted magad.

Igazából helyes döntés nincs, cselekszel, vállalva a lehetőségét annak, hogy visszautasítanak vagy füled-farkad behúzva lapítasz, miközben szétvetnek az érzések.


Sok sikert, a döntés a tiéd. Kockázatok és mellékhatások...

2015. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne hagyd h már dugja majd meg vad-ászd les
2015. nov. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!