Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire ragaszkodik hozzám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ragaszkodik hozzám?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, több, mint 1 éve vagyok együtt a barátommal és néha ugy érzem, hogy nem szeretem. Mások szerint még kicsi hozzám, Ő viszont azt "állítja" hogy én vagyok gyerekes. Csak vele feküdtem le, de általában ő megy el hamarabb, én meg csak nézek. Arra jutottam, hogy kipróbálnám az ismerőseim közül egy kettő emberrel a szexet. A barátom meg van róla győződve, hogy 4 év mulva is együtt leszünk. Meg gyerekekről beszél nekem. Tudom, hogy sokan vágynak ilyen pasira, aki velük tervezi a jövőt.

Nem akarom megbántani, de valahogy a tudtára szeretném hozni. Sajnos ő attól is megbántódik, hogy nem hozzá mentem filmezni, hanem egy házibuliba. Ő is volt már így, hogy szó nélkül elment a legjobb barátjához, aki lány...

Nem tudom mit csináljak.


2017. jún. 3. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ergo: Nem tett helyre rendesen ez a bajod.

Hagyd szegeny sracot..ne huzd az agyat undorito az ilyen fajta nok.Szakits vele minnel elobb amig bele nem eli magat jobban a dologba.O a gyerekes?:D te nem tudod el donteni,hogy szereted-e vagy sem.

2017. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác? Nem értem teljesen a kérdést. Szakítani akarsz vele, mert nem jó a nemi életetek és neked több kell vagy csak ki akarod mással is próbálni, de nem akarsz vele szakítani?

Hogy te is elmenj, azon lehet dolgozni, ezt meg lehet beszélni és együtt meg lehet oldani. A gyerekességre nem tudok mit mondani, mert nem írtál le konkrét esetet. Az, ha én szeretnék veled filmezni, de te inkább elmész egy buliba nélkülem én is megbántódnék de szerintem nem csak én vagyok így ezzel. Ha ilyeket csinálsz akkor ne lepődj meg, ha ő is szó nélkül elmegy a legjobb barátjához. Egy megoldás van, kommunikáció. Beszéljétek meg a gondokat és ha nem tudjátak ezeket orvosolni szakítsatok.

2017. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"...barátjához, aki lány."

Azt magyarul barátnőnek szoktuk mondani. Vagy nálatok nem?

2017. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

akkor barátnője...

de az én vagyok.

2017. jún. 3. 12:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény srácot. Nem érdemled meg.
2017. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ejjj ri.bi.
2017. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Erről csak annyit mondok, hogy látatlanba könnyű le ri-ancozni, meg ilyesmi. De ha ti lennétek ilyen helyzetbe lehet, hogy nem ezt várnátok.
2017. jún. 3. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit vársz tőlünk? Én nem ítéllek meg, de tény, hogy az elmondottak alapján ez a srác sokkal komolyabb, hűségesebb és érzékenyebb ember, mint te vagy. Ettől még te sem vagy rossz ember, csak "átlagosabb" ezen a téren.


Nagyon sokan egész életükben ilyen fiúra vágynak, és sok ilyen fiút olyan lányok tesznek tönkre egy életre, mikor pofára ejtik őket, mint te vagy, akinek a szex a kapcsolat fokmérője. Ez tény. Ne várd, hogy morálisan a kettőt egy szinten kezeljük, mert nincs egy szinten.


Ismétlem, ettől még lehetsz jó ember, de az életnek ezen a területén ő áll magasabb szinten.

2017. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján (és az utolsó válasz alapján amit te írtál) sajnálom szegény srácot! :(
2017. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1es

Milyen helyzetben???? Ember ha szereted nem a szex lesz a lenyeg a kapcsolatban...meg nem az,hogy milyen az agyban...

Nincs azzal semmi baj,hogy mast is kivansz.Csak hagyd beken szegeny sracot,mert mikozben o a jovot tervezi veled te azt tervezed,hogy massal kene lefekudnod..szerinted ez korrekt? Gondold el magad az o helyzeteben.Nem erdemled meg mar bocs.Addig vess veget ennek amig jobban beled nem bolondul feleslegesen....nok tonkre teszik az osszes ferfit.Es a ferfiak a szemetek hazugok..aha...aha.....

2017. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!