Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akar semmit a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar semmit a pasi, miért ragaszkodik hozzám mégis?

Figyelt kérdés

Kapcsolatot nem akar, egyébként akarna, csak nem velem. Mert tetszem neki külsőre, ez mondta már többször is, de a viselkedésemben van 1-2 dolog, ami nem tetszik neki. Szexben benne lett volna, de mondtam neki, hogy hagyjuk a témát, mert én nem megyek bele.


Ennek ellenére még mindig beszélünk minden nap, mintha semmi se történt volna, és érzem rajta, hogy valamilyen szinten fontos vagyok neki, és nagyon tisztel, ez irtóra lejön.


Szerintetek is össze van zavarodva, vagy most mi van?


2016. júl. 28. 23:44
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
87%

Dehogy. Várja a megfelelő pillanatot, amikor beadod a derekadat.


26/F

2016. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem, ismeri a múltamat, és soha nem fekszem le senkivel csak úgy.
2016. júl. 28. 23:49
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
84%
Ettől függetlenül várja a megfelelő pillanatot. Mindig szeretjük azt hinni, hogy a mi kedvünkért enged egy lány/nő. Másfelől játszhat még a friendzone is. Abban ellesz egy darabig, mig másokkal ismerkedik, aztán maj megvigasztalod, ha szakítanak vele.
2016. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem barátzóna. Egyszerűen csak kíván és kiváncsi h milyen vagy az ágyban,de hosszútávú kapcsit nem hiszem h el tudna veled képzelni.
2016. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Annál érdekesebb, hogy mikor teszed már szét a lábad. Főleg, ha már fűzött egy ideje. Úgy van vele, hogy hülye lesz hagyni a belédfektetett energiát, mostmár biztos nem sok kell, csak hanyatt dőlsz.
2016. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg-ereszd meg style. Az ellenállás csökkentése végett most elenged. Nagy csajozógép az ipse :D Meg fog dönteni, mert majd az után abban fogsz reménykedni, hogy beléd habarodik. Része a játékának.
2016. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Teljesen felrertitek. Nem teper értem egyáltalán, nem célozgat soha, a múltkor érzékeltem Nála először valamiféle érzelmi reakciót.
2016. júl. 29. 00:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Akkor azért csinálja, mert őrülten szerelmes beléd, ő az igazi rosszfiú, aki soha senkibe sem habarodott még bele, egy élő Daryl Dixon, a titokzatos, dögös és megközelíthetetlen rosszfiú, aki csak neked fogja megnyitni a szívét, és örökké a tiéd lesz, senki másé.


Erre a válaszra vártál?

2016. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az van, hogy érdekes vagy neki, szeret veled beszélgetni, jó neki veled. Csak valami hiányzok abból, hogy szerelmes legyen beléd. És lényegében tisztességes, mert nem áll neki szórakozni veled valami kapcsolatfélében, amiről tudja, hogy megvannak a határai. A szex meg nyilván beleférne, mert ott nem hiszed te sem azt, hogy több, mint ami. A kapcsolatban meg azt hinnéd.


Esetleg ha azt mondanád neki, hogy nem érdekel, hogy nem szerelmes és nem érdekel, hogy vannak e romantikus érzelmei, de amíg nem lesz más valamelyikőtöknek addig legyen ez több, akkor lehet még egy kis esélyed, hogy belemenjen, de ez sem hiszem, hogy olyasmi amit akarnál.


Szerintem itt lefeküdhetnél vele, mert nem arról van szó, hogy csak megdugni akar. Akkor ne feküdj le vele, ha te szerelmes vagy, mert azzal csak kínoznád magad. Fura mi?

2016. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Haveri szinten bír téged + szexben benne lenne, de ennyi, semmi több.
2016. júl. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!