Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bulizni fogok az évfolyamtársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizni fogok az évfolyamtársammal akibe tetőtől talpi belezúgtam. Szerintetek, hogy hívjam fel magamra a figyelmet? 17/L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pénteken elvileg együtt bulizok vele (nagyjából egy a baráti körünk) és szeretném magamra felhívni a figyelmét... de, hogy?? Adjatok légyszi tippeket, hogy tudom magamra felhívni a figyelmet (bármit:ruha,smink...bevált "hódítós" mozzanatok...vagy akármi ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatosan)!!

Nem olyan kiöltözős buli, inkább ez az erezd el a hajam típusú...meglepetés szülinapi party lesz... :)

(úgy gondoltam, hogy egy fekete gatyát, egy csipkés hát nélküli apróvirágos blúzt és egy fekete topánkát veszek fel, piros rúzzsal...ez így jó?[képzeljétek el:D])



2017. jún. 4. 15:52
1 2
 1/11 papagenou ***** válasza:
90%
ha jól nézel ki és érdekled őt, akkor szinte mi van rajtad :) egyébként ne légy túl rámenős de ne is flegmázz vele. légy barátságos, közvetlen de hagyd, hogy ő csináljon valamit, ha akar.
2017. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Szép vagyok :D, de nincs az a fúú de jó alakom, inkább átlagosnak mondanám, általában mosolygok, a srácot meg már többször rajtakaptam, hogy utánam néz vagy csak szimplán bámul... :) Ja és biztos, hogy nem leszek flegma :D
2017. jún. 4. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Az öltözködés szerintem teljesen rendben van :) beszélgess a fiúval, esetleg igyatok meg valamit együtt, ha tánc is lesz, kerülj mellé, "véletlenül" összeérhet a kezetek. Látni fogod, hogy érti-e a célzást, vagy elhúzódik. A lényeg, hogy ne erőltesd, ha nem akarja :)
2017. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :)
2017. jún. 4. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
hányd telibe akkor tuti felfigyel rád :D
2017. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D tuti ez a legjobb megoldás xDDDD
2017. jún. 4. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy ha esetleg tökön vered már le is térdel előtted :D ha meg ott van lehet kezed is meg kéri :D
2017. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De bolondok vagytok :DD
2017. jún. 4. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
hé az uccsó kettőt én irtam mi ez a többes szám?? :D
2017. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaa nem tudtam :D Bocsi :D
2017. jún. 4. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!